Marvel představuje uskupení Dark X-Men

Marvel představuje uskupení Dark X-Men

Komiksy
Marvel představuje uskupení Dark X-Men

V létě nás čeká nová série X-Menů, která představí poměrně nesourodou partičku mutantů.

102 0
16. květen 2023, napsal Johnny

Svůj vlastním tým jménem Dark X-Men zde v rámci stejnojmenné série povede Madelyne Pryor, známá také jako Goblin Queen. Pakliže vám náhodou toto jméno nic neříká, jde o klona Jean Grey s docela zapeklitou historií.

První číslo dorazí 16. srpna. Příběh bude souviset s nadcházející událostí Fall of X. Madelyne, jež se nedávno vyprofilovala více do hrdinské polohy, zde povede tým mutantů, jako jsou Havok, Archangel, Gambit, Azazel, Zero, Albert nebo Template.

Marvel k sérii uvádí:

„Po napjatých událostech Hellfire Gala si Madelyne Pryor uvědomuje, že svět nyní potřebuje X-Meny více než kdy jindy. Havok, Archangel a Gambit sloužili v týmech už dříve… Ale nikdy v nebyli v týmu, který vypadá takhle!“

Autory jsou Steve Foxe a Jonas Scharf. První jmenovaný na konto série prohlásil:

„Vyzdvihnout takto cestu Madelyne Pryor je DIVOKÁ a děsivá čest. Maddie přichází do Dark X-Men se smyslem pro autonomii, který v minulosti měla jen zřídka – ale po událostech Fall of X to takhle prostě dělá.“

K oznámení Fall of X došlo vloni na Comic-Conu v New Yorku. Obecně se předpokládá, že půjde o zakončení takzvané éry na Krakoa.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz