Marvel představuje nový tým The Union!

Marvel představuje nový tým The Union!

Seriály
Marvel představuje nový tým The Union!

Unie. Přesně tak se jmenuje nový tým britských hrdinů, kteří představí již v prosinci. Už nyní jsme však dostali malou ukázku, která nás nechá nahlédnout do celé stylizace série.

5 / 5 702 0
10. prosinec 2020, napsal Strange

Pokud jde o tématiku Británie, má Marvel za sebou celkem slušnou historii, která sahá už do roku 1976. To je totiž rok, kdy se poprvé na stránkách komiksu objevil hrdina známý jako Captain Britain. Vzhledem k tomu, že se série těšila velkému úspěchu, dostalo šanci zazářit mnohem více postav, které dostaly na starosti ještě kvalitnější autoři. Mezi ně patří například Chris Claremont, který sám hrozně toužil po tom, aby mohl psát v kategorii Marvel UK. Za ním následovala i další slavná jména, jako je kupříkladu Alan Moore nebo Alan Davis. A není tedy velkým překvapením, že po několika letech se Marvel vytáhl s novinkou „The Union“.

V dříve zmiňované ukázce můžeme vidět Union Jacka, který bude jedním z výrazných členů týmu. Ten celkem očividně vyhledává nějaké informace o Británii. Na dalších stránkách jsme si mohli všimnout i ostatních členů týmu, kteří se zrovna snaží vytvářet nějaká propagandistická videa. A jak už jsme naznačili, celá série by se měla pochopitelně soustředit převážně na prostředí Británie a její politiky.

Více informací jsme z této ochutnávky bohužel neměli možnost zjistit. Každopádně je docela jisté, že pokud se tato série uchytí, pravděpodobně se dočkáme jejího rozšíření. Skončí „The Union“ v zapomnění nebo se z ní stane moderní stálice světa Marvelu? Bude to jen čas, který ukáže, který ze zmíněný scénářů se naplní.

Těšíte se také na nový Marvel tým? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama