Marvel plánuje prvního asijského superhrdinu

Marvel plánuje prvního asijského superhrdinu

Marvel plánuje prvního asijského superhrdinu

4. prosinec 2018 Zechy Filmy 0 382

Marvel Studios nám už několikrát představilo vize pro své budoucí filmy. Současně žádané konvence začne následovat první ženskou superhrdinskou sólovkou, kdy do budoucna také předvede více LGBT postav. A k tomu prvního asijského superhrdinu!

Marvel plánuje prvního asijského superhrdinu

Bez pochyby se tak filmová studia Marvelu pokusí uspět obdobně jako s Black Pantherem, který se výhradně zaměřil na africký kontinent. Pro plánovaného asijského superhrdinu si také studio tvrdě vybírá mezi Asiaty, či Američany s asijskými kořeny.

Scénáře pro tento snímek se tak má zhostit čínský Američan Dave Callahan, který už pracoval na Wonder Woman 1984, či je domluven pro nově oznámené pokračování snímku Spider-Man: Into the Spider-Verse 2. V minulosti se tento scénárista podílel například na The Expandables, či na Godzille z roku 2014.

Shang-Chi se poprvé objevil v komiksu Special Marvel Edition #15prosinci 1973, kdy vznikl jako produkt tehdejší éry posedlé bojovým uměním, a kdy se do kin chystal snímek s Bruce Leem, Enter the Dragon.

Asijský hrdina byl trénován jako nebezpečný vrah jeho zločineckým otcem, Fu Manchu. Krom bojových umění byl ale také trénován například v alchymii. Shang si ovšem uvědomil zlo, které šíří jeho otec, a při prvním nasazení do mise předstíral svojí smrt, aby se proti němu postavil, kdy se nakonec spojil s otcovým nepřítelem, Denisem Naylandem Smithem.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.