Filmy

Marvel plánuje prvního asijského superhrdinu
Marvel plánuje prvního asijského superhrdinu

Marvel Studios nám už několikrát představilo vize pro své budoucí filmy. Současně žádané konvence začne následovat první ženskou superhrdinskou sólovkou, kdy do budoucna také předvede více LGBT postav. A k tomu prvního asijského superhrdinu!

Bez pochyby se tak filmová studia Marvelu pokusí uspět obdobně jako s Black Pantherem, který se výhradně zaměřil na africký kontinent. Pro plánovaného asijského superhrdinu si také studio tvrdě vybírá mezi Asiaty, či Američany s asijskými kořeny.

Scénáře pro tento snímek se tak má zhostit čínský Američan Dave Callahan, který už pracoval na Wonder Woman 1984, či je domluven pro nově oznámené pokračování snímku Spider-Man: Into the Spider-Verse 2. V minulosti se tento scénárista podílel například na The Expandables, či na Godzille z roku 2014.

Shang-Chi se poprvé objevil v komiksu Special Marvel Edition #15prosinci 1973, kdy vznikl jako produkt tehdejší éry posedlé bojovým uměním, a kdy se do kin chystal snímek s Bruce Leem, Enter the Dragon.

Asijský hrdina byl trénován jako nebezpečný vrah jeho zločineckým otcem, Fu Manchu. Krom bojových umění byl ale také trénován například v alchymii. Shang si ovšem uvědomil zlo, které šíří jeho otec, a při prvním nasazení do mise předstíral svojí smrt, aby se proti němu postavil, kdy se nakonec spojil s otcovým nepřítelem, Denisem Naylandem Smithem.

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.

 

Zechy
Zechy
Administrátor

„Tony Stark Světa Marvel. Tvořím náš web a starám se o všechny technické záležitosti.“

Moje články Můj profil

  • Napsáno 04. 12. 2018 000 09:00
  • V kategorii Filmy
  • Počet přečtení: 203
  • Hodnocení: