Marvel opět posunul rekord

Marvel opět posunul rekord

Filmy
773 0
8. prosinec 2018, napsal Zechy

Nejočekávanější věcí letošního roku se nakonec určitě bez pochyby stal trailer pro čtvrtý díl Avengers. Páteční uvolnění traileru se Marvelu opět postaralo o rekord v počtu zhlédnutí.

Marvel opět posunul rekord

Trailer byl horečně očekávaný už od 28. listopadu, kdy Russo Brothers hostovali na speciální projekci Infinity War. Od té doby ještě padli naděje na středu 5. prosince. Pokud ale měl být trailer v tento den opravdu vypuštěn, byly plány narušeny pohřbem George Bushe staršího.

Bez jakéhokoli oznámení nás trailer překvapil kolem druhé hodiny v pátek 7. prosince, kdy jej Marvel konečně vyslal do světa… A evidentně se plán nekonečného čekání vyplatil. Trailer si za prvních 24 hodin prohlédlo 289 milionů lidí, čímž překonal původní rekord 230 milionů, který držel Infinity War.

Dá se dost dobře očekávat, že pouze počtem zhlédnutí to pro Endgame nekončí a snímek bude lámat rekordy, které nastavil už Infinity War. Bylo by ostatně jen těžké si představit, že pokračování konce by si v kinech nevyšláplo přes dvě miliardy dolarů.

Pokud vám trailer ovšem nestačil, další předpovědi opět padají na Únorový Super Bowl, během kterého letos vyšel menší spot pro Infinity War.Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.