Marvel náhle vydal trailer k novému Ghost Riderovi

Marvel náhle vydal trailer k novému Ghost Riderovi

Seriály
Marvel náhle vydal trailer k novému Ghost Riderovi

Zbrusu nový Ghost Rider přichází. Navnadit nás má nový trailer.

1076 0
24. únor 2022, napsal Johnny

Nová Ghost Riderova série pochází od spisovatele Benjamina Percyho (Wolverine, X-Force) a kreslíře Coryho Smithe (Conan the Barbarian). Svazek vychází ke kulatému, padesátému výročí komiksového debutu této postavy.

Percy v rozhovoru pro SYFY Wire prohlásil:

„Je to návrat ke kořenům, který se (zatím) zaměřuje na Johnnyho Blaze. Kde byl posledních pár let? To se brzy dozvíte. Nemohu vám toho moc říct, jinak bych podkopal to napětí a hrůzu. Buďte si však jisti: toto je hororový komiks. Už v samotném prvním čísle se budou dít opravdu znepokojivé věci.“

Není tomu tak dávno, co studio Sony vypustilo trailery na oba Ghost Riderovy filmy s Nicolasem Cagem v hlavní roli. To samozřejmě vzbudilo u fanoušků značný rozruch, neboť jak je zvykem, všichni hledali za tímto počínáním nějaký skrytý smysl.

Obzvláště v souvislosti s Normanem Reedusem, který je v poslední době omílaný jako další potenciální představitel této ikonické komiksové postavy, se někteří radovali, že jde dozajista o nějaký druh náznaku, že se brzy můžeme těšit na další adaptaci.

Ve skutečnosti však, jak uváděly i titulky u zmíněných dvou trailerů, šlo o poctu Nicolasi Cageovi, neboť právě letos je to 15 let, co Ghost Riderův kostým oblékl poprvé, a 10 let od doby, kdy se do něj ještě jednou vrátil.

Zpátky však k novému traileru. Ten překypuje hororovými prvky, které jsou pro Ghost Ridera, tak, jak ho známe, tolik typické. Sami se na něj můžete podívat zde:

Ghost Rider #1 je v prodeji od 23. února 2022.

(Zdroje – gamesradar.com, youtube.com/marvel entertainment)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama