Marvel má v hledáčku Hawkeyovu sólovku

Marvel má v hledáčku Hawkeyovu sólovku

Marvel má v hledáčku Hawkeyovu sólovku

11. červen 2018 Zechy Filmy 0 1587

Poor guy Hawkeye. Za několik filmů s Avengery jsme si z jeho postavy zrovna moc neužili, a nakonec ani jeho debatovaný výskyt v Infinity War nenastal. Svůj slibovaný prostor nedostane jen v nadcházející týmovce, ale zjevně i ve vlastní sólovce.

Clinton Barton strávil většinu The Avengers jako bad guy, v Age of Ultron se pro něj obětoval Quicksilver, v Civil War se z důchodu vrátil do boje po bok Kapitána na letišti a nakonec o něm padla jenom menší zmíňkaInfinity War. Aby toho nebylo málo, né zrovna nejlíp se o něm vyjádřil i Sheldon Cooper v jedné epizodě The Big Bang Theory.

V současné době se očekává, a jeví se více než pravděpodobné, že své slovo dostane v nadcházející týmovce, společně s těmi, kterým se Infinty War moc nevěnovala. Z důchodu a jeho zmiňovaného domácího vězení by jej mohly dostat události, které Thanos spáchal. Navíc Jeremy Renner, Hawkeye sám, prohlásil, že nadcházející sequel udělá ”úžasné věci” s jeho postavou.

Jenže to nebude jediné, dle všeho má údajně Marvel v hledáčku další novou sólovku, a když už ji dostala Black Widow, údajně by ji měl dostat i Hawkeye. Dle vyjádření Kevina Feige, plánovaná čtvrtá fáze bude pokračovat s příběhy postav, které už dobře známe. Uvidíme různé inkarnace známých postav, stejně jako nám budou představeny kompletně nové postavy, které budou znát pouze fanoušci komiksů.

A dle MCU Cosmic by právě zmíňka o postavách, které známe, mohla obsahovat i sólovku našeho lukostřelce.

“Byl jsem informován, že Marvel má do budoucna v plánu sólo filmy pro několik různých postav. Jedna zmiňovaná postava byl právě Hawkeye. A Feigeův nedávný komentář toto potvrzuje. Není to něco, co se může v blízké budoucnosti stát, každopádně Marvel to má v hledáčku.”

Přece jenom postava Jeremy Rennera se i přes svou menší pozici v týmu těší velké oblibě. Jak by se vám líbila jeho sólovka?

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.