Co nám odkáže Marvel v tomto roce?

Co nám odkáže Marvel v tomto roce?

Ostatní
Co nám odkáže Marvel v tomto roce?

Krátký souhrn (téměř) všeho, co pro nás tentokrát Marvel nachystal.

1284 0
5. leden 2020, napsal Michal Černý

Redaktoři Marvelu Ryan Penagos, Langston Belton a Lorraine Cink pro nás připravili ve svém pořadu Earth's Mightiest Show stručné shrnutí novinek, které nás, jako diváky a čtenáře, čekají. Jak se sami můžete v přiloženém videu přesvědčit, je toho o něco více, než popíšu v textu, takže se na něj určitě podívejte, ať nepřijdete nejen o dodatečné a neméně zajímavé informace, ale taky o doprovodný vizuál.

Kromě filmů a seriálů, o kterých se píše všude dostatečně (ale i přesto je zmíním na konci), bude v nabídce i několik nových komiksů, jako kupříkladu Iron Man 2020, Nebula, Spider-Woman, Strange Academy (o kterém jsme psali zde), Savage Avengers, Gwen Stacy plus pár příběhů ze světa Star Wars.

Těšit se můžeme také na nové hry. Nejočekávanějším titulem je bezesporu Marvel's Aven­gers, který bude dostupný na všech největších herních platformách a o němž jsme několik řádek taktéž utrousili. Dále nové real-time akční RPG (aspoň tak je popisováno) Marvel Realm of Champions od společnosti Kabam, kde budou hráči přeneseni na Battleworld a hráč si bude muset vybrat jednu z frakcí (domů), za níž bude bojovat, přinášet jí body, slávu a dominanci. Už teď se můžete na stránkách registrovat.

Nesmíme opomenout taktéž pecku pro VR – Marvel's Iron Man, která vyjde v únoru a kde se dostanete do kůže samotného Tonyho Starka, přesněji tedy do jeho obleku. Střílení repulsory v rukách, létání vzduchem, setkání se známými spojenci a boj s nepřítelem jménem Ghost. Na to všechno se můžete ve hře těšit.

A v neposlední řadě i něco milovníky zábavních parků. Disney California Adventure Park otevírá obří Avengers Campus, kde si budete moct pohrát se Spider-Manem, navštívit Pymovu laboratoř anebo základnu samotných Avengers. O něco blíž, konkrétně v Paříži, zase bude v rámci Disneylandu existovat Disney's hotel New York, kde se budete moct kochat kreslířským uměním tvůrců v Marvelu zasazeného do moderní architektury.

Nakonec tedy filmy a seriály. MCU to i tento rok jistí, ovšem rozjezd je to na oko pomalý. Black Widow se s námi napos.ledy naposled rozloučí v sólovce, kde nejspíše předá žezlo své nástupkyni Yeleně, ale jestli se ta objeví v dalších filmech…těžko říct. Dále The Eternals, se bohové, se kterými prozkoumáme historii naší planety a snad i našeho vzniku. The Falcon and the Winter Soldier, tzv. buddy movie, která pošle v první sérii tyhle dva nástupce Capa proti Baronu Zemovi a dalším pozemským nebezpečím. No a nečekaně se ve výčtu objevuje i WandaVision, aneb návrat mocné čarodějky, která připraví půdu pro příchod mutantů a Multiversa do MCU.

V neposlední řadě taky musím zmínit počin Marvel's Spider-Man animated series, který přichází s třetí sezónou s podtitulem Maximum Venom. Nesmíme zapomenout ani na Sony, které má v državě dost podstatnou část Marvel vesmíru, a to má na tento rok v plánu druhého Venoma a upírský snímek Morbius.

O poslední, sedmé sezóně Agents of S.H.I.E.L.D. snad ani netřeba mluvit.

A taky tu jsou, snad už opravdu, The New Mutants, úplně finální završení X-Menovské ságy od Foxů. Mimochodem novinka, rating filmu je oficiálně PG-13.

Když si to, spolu s pokračováním všeho, co jsme dostali v minulých měsících a letech, sečteme, je letošní nabídka skutečně velmi pestrá a zaujímá velmi rozsáhlý okruh činností. To nejdůležitější, tedy kvalita obsahu, nás ale teprve čeká na přezkoumání. Těšme se tedy, ale buďme kritičtí. Protože ne všechno, co pochází z této dílny zázraků, musí být nutně oukej.

(zdroj pro článek – marvel.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama