Marketing dusted by Thanos

Marketing dusted by Thanos

Marketing dusted by Thanos

27. listopad 2018 Zechy Filmy 0 601

Zatímco Disney už začíná tahat z rukávu trailery na letní sezónu, po Marvelu jako by se zem slehla. I když do Avengers 4 už pomalu nezbývá ani půlrok, marketing stále neexistuje. Spatříme ještě letos trailer?

Marketing dusted by Thanos

Disney na nás mezitím už vyvalil trailer na nového Lvího krále, kterého bychom se měli dočkat v červenci 2019. Vše je na jednu stranu zjevně i otázkou vnitřní konkurence. Očekávaný je od Disneyho aktuálně ještě trailer na Frozen 2, což společně se Lvím králem je dle Jeremyho Conrada, který proslul svými předpovědmi, důvod, proč ještě stále trailer nespatřil světlo světa.

Ale zpět k naší úvodní otázce: Ano. Trailer by měl dle všeho být slíbený do konce letošního roku, čili jej de facto můžeme očekávat kdykoli až do 31. prosince. A i když je za námi už dost spekulativních termínů, jeden nyní vzbuzuje velké naděje: středa 28. listopadu. Neboť v poslední listopadovou středu byl uvolněn i trailer na Infinity War.

Není to ale jediný důvod, proč se nyní předpovědi přiklání k zítřejšímu datu. Collider ten den bude navíc hostovat s Russo Brothers speciální projekci snímku Infinity War. Informace na vstupence navíc slibuje po filmu specální Q&A s bratry režiséry.

I to ale ovšem nemusí znamenat, že bychom se dočkali už přímo traileru, alespoň dle TrailerTrack.

“Bude se projekce týkat Avengers 4? Dost pravděpodobně ano. Představí nám na ní trailer? Dost pravděpodobně ne. Pravděpodobný scénář je, že Russo Brothers budou poprvé rozsáhleji diskutovat o A4, kdy by nám alespoň mohli představit název.”

Jak už nám před půl rokem slíbil Kevin Feige, odhalení traileru ke Captain Marvel by mělo v marketingovém plánu následovat do konce roku také odhalení názvu pro Avengers 4. A pokud náhodou marketingový tým nesbíral Marvel po Thanosově lusknutí do vysavačů, měli bychom údajně stále ještě letos spatřit první trailer… Ostatně na dveře začne také pomalu klepat marketing pro Spider-Man: Far From Home.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.