Mark Ruffalo: Chci, aby se stal z Hulka guru

Mark Ruffalo: Chci, aby se stal z Hulka guru

Ostatní
325 0
5. listopad 2019, napsal Michal Černý

Kam se poděl náš zelený přítel a co s ním bude dál?

Mark Ruffalo: Chci, aby se stal z Hulka guru

Zatímco pro většinu důležitých charakterů pro 4. Fázi máme karty rozdané, anebo aspoň v ruce, je postava Hulka ještě pořád záhadou.

Naposledy jsme se s ním setkali v Endgame na pohřbu Tonyho, přičemž s jeho rukou to nevypadlo nijak dobře. Nepotvrzené spekulace dokonce hovořily o tom, že poškození je díky lusknutí nenávratné a s nějakým Hulk smash! se můžeme nadobro rozloučit. K tomu samozřejmě i nahrává transformace do Profesora, která se momentálně taktéž zdá být jako konečná fáze.

Osud Hulka v MCU je tak otevřený všemi směry. Zůstane v podobě profesora, anebo se Bruce rozhodne vrátit do svojí lidské podoby? Dojde-li k zpětné transformaci, bude ještě Hulk vůbec existovat?

Možný směr před nedávnem určil samotný Mark, který dostal otázku, jak by si své působení v komiksovém vesmíru nadále představoval. ,,Rád bych Hulka viděl po boku nějakého nového parťáka. Možná něco jako guru pro jednoho z nováčků."

Tohle přání by nejvíce odpovídalo stavu, kdy Bruce dál zůstane v profesorském stavu s poraněnou rukou a největší pomoc z jeho strany bude spočívat ve znalostech a zkušenostech, které bude moct předat dalšímu hrdinovi. A kdo se nabízí jako první?

Je to samozřejmě She-Hulk Jennifer Walters, Bannerova sestřenice, která dostane svůj vlastní seriál na Disney+. Už od oznámení tohoto projektu se spekuluje o účasti Bruce (zcela logicky) a předání zeleného žezla nové generaci. Jenomže se pohybujeme na poli komiksu a je tak možné téměř cokoliv. Nesmíme taky zapomínat, že ještě pořád platí zákaz vlastní zelenáčovy sólovky, takže objevit se skutečně může kdekoliv a kdykoliv, zejména po událostech v Endgame.

Loučit se s tímhle sympaťákem ale určitě nechceme a pokud by se měl v MCU i nadále objevovat, je to jedině dobře.

Přejete si, aby se Mark upsal studiu i na další snímky (či seriál), anebo je pro vás Endgame konečná stanice i pro jeho charakter a chcete se soustředit na nové postavy?


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Redaktor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!