Mark Ruffalo brání kontroverzní scénu s Hulkem

Mark Ruffalo brání kontroverzní scénu s Hulkem

Herci
Mark Ruffalo brání kontroverzní scénu s Hulkem

Příběh Hulka v Avengers: Infinity War (2018) nebyl podle fanoušků dostatečně rozvinut. Tuto kritiku se nyní snaží vyvrátit samotný představitel Hulka, Mark Ruffalo.

719 0
12. březen 2023, napsal Nox

Snímek Avengers: Infinity War znamenal pro fanoušky Hulka, kteří čekali jeho rozzlobené alter-ego, velké zklamání. Mohli jsme jej vidět pouze v úvodní scéně. Celkové pojetí tzv. nového Hulka se pak v MCU následně vneslo do všech filmů a seriálů Marvel Studios. Aby tento trend korespondoval s celkovým obrazem, MCU drasticky změnilo záběry trailerů nebo přidalo scény, které se lišily od těch v konečném sestřihu daného filmu.

A i když se Hulk nakonec se svou evolucí ve Smart Hulka v Avengers: Endgame změnil v něco úplně jiného, ​​stále některým divákům nesedí rozhodnutí držet Hulka mimo závěrečnou bitvu v Infinity War.

Proč byl Hulk postaven na střídačku?

Ve svém projevu na Emerald City Comic-Con hvězda MCU Mark Ruffalo (Hulk) obhajoval rozhodnutí Marvel Studios ohledně Hulkova příběhu v Avengers: Infinity War. Proč se režiséři Joe a Anthony Russoovi rozhodli, že Hulk nemůže znovu zachránit celou situaci?

„V Infinity War měl Hulk na konci opět zazářit a zachránit situaci. Točili jsme to několikrát, ale prostě celý ten koncept nefungoval. A pak si bratři Russoovi uvědomili, že Hulk prostě nemůže znovu zachránit celou situaci. Že jsme museli nechat Bruce Bannera prohrát bez Hulka… Byla to věc, která byla ve scénáři už dva roky, ale když jsme se pak pustili do natáčení, rozhodli jsme se, že pro příběh bude lepší, když se Hulk neobjeví, a místo toho se pokusí spřátelit se se svým lidským alter-egem Bannerem. Tak nějak se tyhle věci vyvinuly, a jak už víte, Marvel vždy překvapí nějakým novým způsobem.“

Toto nové vyjádření Ruffala také doplňuje informace od samotných režisérů Russoů. Ti se v červnu 2022 vyjádřili k Hulkově „nerfovanému“ příběhu a vtipně vysvětlili, že prostě nevěděli, co s ním ve třetím týmovém filmu Avengers dělat.

Vidět Hulka plně v akci v prvním traileru Avengers: Infinity War nepochybně vzbudilo u fanoušků očekávání, že dostane šanci bojovat s Thanosem a jeho armádou po boku zbytku nejmocnějších hrdinů Země. A i když to vedlo ke značnému množství stížností poté, co Hulk po většinu filmu chyběl, zdá se, že Mark Ruffalo tento krok a další rozhodnutí učiněná pro jeho příběh plně podporuje.

Filmy v MCU vždy procházejí řadou velkých změn v průběhu produkce, což se zdálo být i případem Infinity War. Alespoň pokud jde o udržení Hulka zamčeného v mysli Bruce Bannera. A i když Smart Hulk jistě vedl k dalším stížnostem fanoušků, existuje šance, že Marvel stále může prozkoumat bezohlednějšího a rozzlobenějšího Hulka, a to pokud se do výroby dostane zvěstovaný sólový film s Hulkem v hlavní roli.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz