Máme obsazenou Susan Storm v MCU?

Máme obsazenou Susan Storm v MCU?

Herci
Máme obsazenou Susan Storm v MCU?

Fantastická čtyřka by jako první film 6. fáze Marvel Cinematic Universe měla do kin dorazit v listopadu 2024. Dá se tak očekávat, že již o víkendu na D23 bude oznámen casting ústřední čtveřice.

749 0
9. září 2022, napsal filmfanouch

Režisér Matt Shakman (jenž stojí za seriálem WandaVision) se nejspíš neobejde bez nějakých známějších tváří, přičemž fanoušci stále doufají, že si Reeda Richardse/Mr. Fantastica zahraje John Krasinski, jenž ho už ztvárnil ve druhém pokračování Doctora Strange, a jeho ženu Susan Storm/Invisible Woman bude hrát Emily Blunt (Krisinského manželku i v reálném životě). Druhé ze zmíněných a fanoušky vysněných obsazení je však málo pravděpodobné, jelikož samotná Blunt prohlásila, že ji neláká povinnost podepsat smlouvu na několik filmů. S Blunt se tak už teď dvakrát nepočítá. Dost možná se ovšem objevila ideální náhrada. A kdekomu by mohla udělat radost.

Do role Invisible Woman byla totiž údajně obsazena Jodie Comer. Mladá talentovaná herečka, kterou proslavil seriál Killing Eve, se následně objevila ve filmu Free Guy s Ryanem Reynoldsem v hlavní roli a zazářila i v Posledním souboji Ridleyho Scotta. Právě jméno Comer se po boku dalších známých jmen jako Henry Cavill, John Boyega či již zmíněný John Krasinski objevilo na seznamu, který by měl Marvel na D23 ve spojitosti s budoucími projekty MCU oznámit.

Přestože tuto devět-a-dvacetiletou herečku v předchozích měsících do spojitosti s rolí Susan Storm nikdo nedával, její obsazení dává smysl. Je talentovaná a zároveň dosti mladá k tomu, aby mohla postavu ztvárňovat i následující dekádu. Potvrzení (či vyvrácení) fám o obsazení členů Fantastické rodinky se dost pravděpodobně dočkáme již tento víkend. Comer by ovšem nejspíš nikoho dvakrát neurazila…


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama