Madame Web - nové informace

Madame Web - nové informace

Filmy
Madame Web - nové informace

Madame Web má do kin dorazit 6. října 2023 jako pátý kousek ze stáje Sony's Spider-Man Universe, film ovšem prozatím zůstává velkou záhadou.

179 0
16. srpen 2022, napsal filmfanouch

Již delší dobu je známo početné obsazení, kdy by se titulní role měla zhostit Dakota Johnson, nic dalšího se ovšem dosud o ostatních postavách nevědělo. Nyní na povrch utekly hodně zajímavé (i divoké) informace.

Dakota Johnson se totiž podle všeho zhostí role první Madame Web jménem Cassandra Webb. Už dříve obsazená Sydney Sweeney by si pak dle aktuálních zpráv ve filmu měla zahrát Julii Carpenter, která je v komiksech nejen držitelkou identity Spider-Woman, ale zároveň se později stává druhou Madame Web. Je tak možné, že budeme svědky předání této identity.

Celeste O'Connor by si poté měla zahrát Mattie Franklin, která je též držitelem identity Spider-Woman. Isabelu Merced bychom měli zase poznat jako Anyu Carazon/Spider-Girl. V komiksové předloze je Franklin neteř J. Jonaha Jamesona, majitele Daily Bugle, Anya Carazon zase pochází z Porto Rica.

A teď přichází to nejzajímavější. Dříve se mluvilo o tom, že by si Adam Scott mohl ve filmu zahrát Petera Parkera/Spider-Mana. Nyní to ale vypadá, že zde ztvární Peterova strýce, Benjamina „Bena” Parkera! A tím to nekončí. Ukázalo se, že Emma Roberts, která je také součástí natáčení, bude hrát těhotnou Mary Parker, tedy samotnou matku Petera Parkera. Je tak dost možné, že ve filmu dojde i k porodu a Peter se ve filmu objeví jako malé miminko.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama