Loki, Scarlet Witch a další možná zamíří do seriálů

Loki, Scarlet Witch a další možná zamíří do seriálů

Komiksy
Loki, Scarlet Witch a další možná zamíří do seriálů

Se službami, které umožňují streamovat seriály či filmy, se posledními léty trhá pytel, pozadu samozřejmě nemůže zůstat ani Disney, které už několikrát v minulosti zmínilo plány pro službu vlastní. A čím nejlépe zaplnit svou novou streamovací službu…?

1798 0
19. září 2018, napsal Zechy

Nová streamovací služba od House of Mouse s názvem Disney Play by se údajně měla stát nejvyšší prioritou pro kalendářní rok 2019. A aby Disney dokázalo, že to myslí vážně, je třeba připravit i nějaký vlastní obsah… a kam samozřejmě nejlépe sáhnout, než ke své nejúspěšnější franšíze.

Tentokrát se ovšem na obrazovky nepodívá skrze filmy, ale skrze vlastní seriály. Dle prvních informací, které má k dispozici Variety, by si své role v seriálech měli zopakovat například Tom Hiddleston jako Loki, či Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch. Kdo další by si z řad Marvelu mohl střihnout seriálové story své postavy není známé, každopádně těmito dvěma to určitě končit nemá…

Nejvíce jsou samozřejmě diskutovány postavy, které teprve dostanou svůj solo film, v hledáčku by tak mohla být Scarlett Johansson, která se aktuálně může těšit na sólovku Black Widow. Možným kandidátem je pak i Jeremy Renner a.k.a. Hawkeye, jehož sólovku má mít studio též v plánu. Těšit bychom se tak určitě neměli na veterány MCU, jako je Downeyho Iron Man či Evansův Cap.

Navíc jako milý bonus máme de facto přislíbeno, že seriály by neměly nikterak strádat na kvalitě, neboť sám prezident Marvel Studios, Kevin Feige, potvrdil, že osobně bude dohlížet na každý projekt, který se bude pro Disney Play připravovat.

Jak by se vám líbily seriálové adaptace postav z MCU v Disneyho streamovací službě?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama