Loki je místo Dr. Strange Nejvyšším čarodějem

Loki je místo Dr. Strange Nejvyšším čarodějem

Seriály
Loki je místo Dr. Strange Nejvyšším čarodějem

Stephen Strange alias Dr. Strange nyní nemá na růžích ustláno. V čarodějnickém duelu ho nečekaně porazil bůh lsti a Thorův nevlastní bratr Loki, čímž získal titul Nejvyššího čaroděje. Jinými slovy nyní naši Zemi nechrání před magickými netvory Dr. Strange

2032 0
20. únor 2018, napsal Ninjer

Stephen Strange alias Dr. Strange nyní nemá na růžích ustláno. V čarodějnickém duelu ho nečekaně porazil bůh lsti a Thorův nevlastní bratr Loki, čímž získal titul Nejvyššího čaroděje. Jinými slovy nyní naši Zemi nechrání před magickými netvory Dr. Strange, ale Doktor Loki (dobře, tak si neříká, ale znělo by to docela stylově).

Loki se stává dalším marvelovským padouchem, který obrací svůj život vzhůru nohama a snaží se pomáhat nevinným. Není to tak dávno, co se stal Doctor Octopus Spider-manem v sérii Superior Spider-Man, anebo si teď na Iron Mana hraje Doctor Doom v sérii Infamous Iron Man. Ale jak už to tak u ex-padouchů bývá, jejich charakter se nemění ze dne na den, a tak i u Lokiho pozorujeme jeho choutky po co největší moci, která může být pro lidstvo nebezpečná.

Série Doctor Strange se ale zaměřuje především na Stephena Strange, který se vrací ke své doktorské praxi. I když ne tak docela. Místo chirurgem je nyní zvěrolékařem, protože mu pomáhá skutečnost, že umí hovořit se zvířaty. Zároveň se ale nevzdává a hodlá Lokiho svrhnout z jeho čarodějského trůnu. A je přitom ochotný udělat i věci, kterých by mohl v budoucnosti litovat.

Komiks Doctor Strange je velmi zábavným čtením, které žánrově sklouzává do městské fantasy. Vřele doporučuju i komiksákům, kteří jinak postavu Doctora Strange nevyhledávají.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama