Loki: Co víme o druhé sérii

Loki: Co víme o druhé sérii

Seriály
Loki: Co víme o druhé sérii

D23 Expo začátkem září odhalilo (mimo jiné) další informace o druhé sérii Lokiho. Na internet pak uniklo video s natočeným trailerem.

705 0
3. říjen 2022, napsal Excelsior

Naposled jsme Toma Hiddlestona v roli Lokiho viděli v jiné časové lince, jelikož jej Sylvie zradila. Následně zabila Toho, kdo přetrvává (varianta Kanga). Loki se posléze snažil situaci vysvětlit Mobiovi, jenže ten vůbec nevěděl, která bije. A poslední záběr první série patřil soše Kanga Dobyvatele.

Druhá řada seriálu se tak ponese v podobném a snad i napínavějším duchu, neboť to, čím He, who remains hrozil, se stane realitou. Respektive pravděpodobně nastane kolize realit a multiverzální/ča­sová válka.

Novinky:

Hereckou posilou bude Ke Huy Quan. Toho můžete znát jako malého kluka z Indiana Jonese: Chrám zkázy nebo z letošní filmové bombičky Everything, Everywhere, All at Once. Jeho role se odhaduje na archiváře TVA (při tom všem papírování to hold někdo třídit musí). 

Více prostoru prý dostane i úředník Casey (ten, který nevěděl, co je ryba). Ovšem nebude mít páru o předchozích událostech seriálu, stejně jako Mobius (Owen Wilson) či Hunter B-15 (Wunmi Mosaku), kteří se také vrací. To platí i v případě Ravonny Renslayer (Gugu Mbatha-Raw). O možném obsazení „Řezníka z Kryptonu“, Henryho Cavilla jsme psali již dříve.

Dále se před časem objevili drby o zapojení Giancarla Esposita do MCU. Místo nejprve uvažovaného Profesora X to vypadá, že si zahraje spíš starší verzi Kanga. Otázkou je, co se stalo se Sylvie (Sophia Di Martino), která se má také vrátit. Její problémy totiž vraždou Kanga (Jonathan Majors) možná neskončily, ale teprve začaly.

Herci tedy zůstávají, avšak tvůrci se střídají. Namísto režisérky Kate Herron přichází Justin Benson a Aaron Moorhead, kteří pracovali na Moon Knightovi. Eric Martin bude hlavní scenárista namísto Michaela Waldrona, jemuž zůstal post výkonného producenta (role, kterou zaujímal i v první řadě společně s Tomem Kauffmanem).

Děj o šesti epizodách by tedy mohl připravit půdu pro plánované filmy o Avengers, konkrétně Kang Dynasty a Secret Wars. Postava Kanga se navíc objeví ve třetím pokračování Ant-Mana v únoru příštího roku (tedy před publikací druhé série Lokiho, jež je naplánována na léto 2023).

Z youtube byly tajně natočené záznamy smazány, avšak se můžete podívat na některý z rozborů, ovládáte-li angličtinu či jiné jazyky. Nezbývá, než počkat na oficiální zveřejnění studiem.

(Zdroje: The Direct, fandime filmu, edna)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama