Levi Miller se přidává ke Kravenovi

Levi Miller se přidává ke Kravenovi

Filmy
Levi Miller se přidává ke Kravenovi

Posledním hercem, o němž máme zprávy, že by měl rozšířit obsazení filmu Kraven the Hunter, je Levi Miller.

373 0
22. duben 2022, napsal Johnny

Jde o teprve devatenáctiletého Australana, nicméně před kamerou je již poměrně zkušený. Mimo jiné měl například v roce 2015 tu čest zahrát si po boku Hugha Jackmana v dobrodružné fantasy Pan. Ani komiksovým žánrem ovšem není zcela nepolíbený, účinkoval totiž krátce v seriálu Supergirl.

Dalšími herci, které bychom prý měli v Kravenovi vidět, jsou Ariana DeBose, Russell Crowe, Alessandro Nivola, Christopher Abbott nebo Fred Hechinger. Nelze samozřejmě opomenout hlavní hvězdu, kterou je Aaron Taylor-Johnson.

Snímek bude spadat do filmového univerza společnosti Sony, kam dále patří Venom a jeho pokračování a nově také Morbius. Zatímco Venom však v obou případech slušně vydělal a vysloužil si vesměs nadprůměrné hodnocení (leč zejména u dvojky se některé názory různí), Morbius momentálně platí za totální propadák.

Je tedy otázkou, jak si povede Kraven, o jehož popularitě můžeme prohlásit, že zřejmě celosvětově nedosahuje té Venomovy a je spíše srovnatelná s Morbiem. Na úspěch má ale samozřejmě vliv řada faktorů, mezi nejvýznamnější patří pochopitelně dobrý scénář.

V souvislosti s výše uvedenými jmény se proslýchá, že Ariana DeBose by měla ve filmu ztvárnit Calypso, postavu, která je známá jako padouch ze Spider-Mana a také jako bývalá Kravenova milenka. Russell Crowe by si měl pak zahrát Kravenova otce, kterým je Nikolai Kravinoff.

Kravinoff je v komiksech otcem jak Kravena, tak i Chameleona, dalšího Spider-Manova záporáka. A aby toho nebylo málo, i o něm se mluví jako o postavě, s níž bychom se při promítání mohli setkat…

Premiéra Kravenovy sólovky je naplánovaná na 13. ledna 2023.

(Zdroje obrázků – thedirect.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama