Lena Headey byla vystřižena ze čtvrtého Thora

Lena Headey byla vystřižena ze čtvrtého Thora

Filmy
Lena Headey byla vystřižena ze čtvrtého Thora

Krátce po premiéře se objevila nová informace ohledně obsazení čtvrtého Thora.

1580 0
8. červenec 2022, napsal Johnny

Bývá zvykem, že herce a jejich role zná publikum určitou dobu dopředu (nebavíme-li se tedy o specifických případech, za jaký lze považovat třeba Spider-Man: No Way Home). Přinejmenším s příchodem prvního traileru bývají již hlavní hvězdy známé.

Thor: Love and Thunder nám přivádí zpět spoustu známých tváří. Kromě Chrise Hemsworthe se znovu objeví třeba Natalie Portman, Tessa Thompson, Chris Pratt a mnoho dalších. Nově pak do MCU zavítají například Christian Bale nebo Russell Crowe.

Nově se ale vyskytla zpráva, že původně měla součást ansámblu tvořit ještě jedna populární herečka. Konkrétně jde o Lenu Headey, kterou v posledních letech proslavila hlavně seriálová Hra o trůny. Z filmu však byla nakonec vystřižena.

Server Variety přišel s tím, že herečka se momentální soudí se svou bývalou agenturou, které má údajně dlužit okolo 1.5 milionu dolarů. Z této částky by mělo 500 000 dolarů tvořit část její výplaty právě za čtvrtého Thora.

V rámci celého honoráře má přitom jít o pouhý zlomek, představující zhruba 7 %. Každý, kdo úspěšně absolvoval matematiku na základní škola, si tak může spočítat, že podle těchto informací si měla Headey přijít na více než 7 milionů dolarů.

Je-li tomu tak, jde o docela úctyhodnou sumu, když uvážíme, že v konečné verzi ji podle všeho ani nespatříme. Ve světě filmu nicméně nejde o až tak mimořádnou událost. A to ani v užší oblasti komiksového žánru.

Jako z jistého pohledu kuriózní obdobnou situaci lze například uvést případ Marlona Wayanse, který dostal v devadesátých letech zaplaceno 100 000 dolarů za roli Batmanova věrného pomocníka Robina, aniž by na sebe vůbec kdy navlékl kostým. To už je ale jiný příběh…


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama