LEGO odhalilo jednu ze zápletek Black Panthera 2

LEGO odhalilo jednu ze zápletek Black Panthera 2

Filmy
LEGO odhalilo jednu ze zápletek Black Panthera 2

Známá značka stavebnic není ve spoilerování MCU žádným nováčkem. Tentokrát LEGO možná odtajnilo identitu nového Black Panthera v jeho filmovém pokračování.

5 / 5 677 0
26. září 2022, napsal ajushh

Black Panther: Wakanda Forever (Wakanda nechť žije) nabídne první pohled na MCU verzi Namora Sub-Marinera, ztvárněného Tenochem Huertou. Nový antihrdina bude hrát klíčovou roli v událostech tohoto filmového pokračovaní, zatímco Wakanda provádí těžké rozhodnutí, kdo přebere kostým Black Panthera po smrti krále T’Chally.

Záběry z prvního teaser traileru pro snímek ukazují intenzivní akční scény mezi Wakanďany a Namorovým domovem, Talocanem, kdy tento podvodní národ vede válku proti svým africkým sousedům. Šíří se zvěsti, že se do incidentu zaplete i Ironheart (Dominique Thorne), když se připojí k wakandské defenzivě po boku Shuri.

Nyní, díky obrázku z chystané LEGO stavebnice, víme něco více o jedné z bitev odehrávající se ve druhém Black Pantherovi. Uživatel Instagramu pod přezdívkou @underscorezeus sdílel uniklou fotku stavebnice LEGO, kde je zobrazena jedna ze scén nového filmu.

Stavebnice s názvem „Black Panther: Fight on the Water“ (Black Panther: Bitva na vodě) ukazuje masivní loď obklopenou wakandskými letouny ve vzduchu. M’Baku a Okoye stojí na vršku lodě, zatímco nový Black Panther skáče na krále Namora a Ironheart přilétá blíže souboji ze strany. Vypadá to tedy, že zvěsti o Ironheart jsou podloženy, a navíc že Namor bude ve snímku (nebo alespoň jeho části) vystupovat spíše v roli záporáka.

A kdy bude odhalen nový Black Panther?

Zobrazená scéna vypadá jako něco, co bychom mohli čekat ve finálním souboji klasické marvelovky, nebo alespoň jako jeden z důležitějších akčních soubojů na konci druhého dějství filmu. Avšak vzhledem k tomu, že má Ironheart na sobě brnění Mark II, se dá předpokládat, že se scéna odehraje až po řádném představení této postavy.

Také je třeba vypíchnout, že nikde na obrázku nevidíme Shuri – alespoň ne odmaskovanou. Což krmí předpoklady fanoušků, že roli Black Panthera převezme po svém bratrovi právě ona. Jedná se o zápletku, jíž se Marvel Studios snaží držet v tajnosti napříč všemi propagačními materiály a rozhovory. Shuri, jakožto sestra zesnulého krále, však dává v případě následovnictví smys­l.

Black Panther: Wakanda nechť žije se dostaví do českých kin už 10. listopadu.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama