Který marvelovský příběh by režisér Zack Snyder rád natočil?

Který marvelovský příběh by režisér Zack Snyder rád natočil?

Filmy
240 0
14. leden 2021, napsal slayer

Tento rok bude pro vizionářského režiséra Zacka Snydera, jenž stojí za takovými peckami, jakými jsou například 300: Bitva u Thermopyl nebo Strážci – Watchmen, obrovský.

Který marvelovský příběh by režisér Zack Snyder rád natočil?

V březnu bychom se podle všeho měli konečně dočkat napjatě očekávaného původního sestřihu týmovky Liga spravedlnosti, kterou si fanoušci po tříletém naléhání vydupali.

Pro ty z vás, kdo nejsou se situací okolo Ligy spravedlnosti seznámeni, tu máme krátké shrnutí. Začátkem roku 2017 spáchala Snyderova dcera Autumn sebevraždu, kvůli čemuž režisér podle oficiální zprávy od projektu odstoupil, aby se více věnoval rodině. Nahradil jej Joss Whedon (Avengers, Avengers: Age of Ultron), jenž posléze většinu filmu přetočil, načež jsme se koncem roku 2017 dočkali poměrně slabého dvouhodinového blockbusteru.

Po jeho uvedení začali fanoušci volat po Snyder Cutu a koncem května loňského roku bylo skutečně potvrzeno, že se na něm pracuje. Uveden bude tento rok na streamovací službě HBO MAX. Nyní se ovšem spekuluje o tom, že by se čtyřhodinová verze s 80 % dosud neviděných záběrů mohla podívat také do kin, a to ve všech zemích, ve kterých to bude možné. 

Dalším snímkem, kterého se od tohoto talentovaného tvůrce letos dočkáme, bude zombie horor Army of the Dead, který natočil pro Netflix. V tomto případě se prý máme těšit na pořádné zombie žně. Při jednom z rozhovorů, ve kterém režisér mluvil o Lize spravedlnosti a Army of the Dead, padla také otázka na to, který příběh z marvelovských komiksů by rád natočil, kdyby dostal možnost.

Na to Snyder odpověděl, že by ihned skočil po šanci převést na plátna kin Daredevilův komiks s názvem „Elektra Lives Again“ od Franka Millera, ve kterém má Matt Murdock/Daredevil sny o tom, že Elektra vstala z mrtvých.

Měl by podle vás Snyder dostat možnost převést tento příběh na plátna kin? Nebo vás napadá jiný marvelovský komiks, který by vám více seděl k jeho stylu? 


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

slayer
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO