Kterak Hawkeye k seriálu přišel a Black Widow dostala svého záporáka

Kterak Hawkeye k seriálu přišel a Black Widow dostala svého záporáka

Filmy
5 / 5 718 0
11. duben 2019, napsal Nevka

Jak už jistě víte, sólovka Black Widow se pomalu blíží k realizaci, takže můžeme sledovat, jaké novinky se kolem ní dějí. Jako blesk z čistého nebe se ale najednou objevila informace, že svůj prostor dostane nově i Clint Barton…

Kterak Hawkeye k seriálu přišel a Black Widow dostala svého záporáka

Začneme tedy od toho, co nikoho nepřekvapilo. Nedávno jsme se dozvěděli, že ke castingu filmu, jehož hlavní hrdinkou není nikdo jiný, než ruská špionka Natasha Romanoff (Scarlett Johansson) se připojilo hned několik zvučných jmen. Těm vévodila hlavně Rachel Weisz, či David Harbour. U obou se navíc po nějakou dobu předpokládalo i to, že by mohli ztvárnit hlavní zápornou roli.

Nicméně tato myšlenka byla vcelku brzy uvrhnuta v zatracení, protože zahraniční zdroje začaly v souvislosti s hlavní Nemesis spojovat černocha ve věku 30 až 45 let (tedy castingové požadavky). Nakonec vše dopadlo tak, že postavu ztvární O. T. Fagbenle, kterého diváci mohou znát hlavně ze seriálových rolí (tu nejvýznamnější měl v Příběhu služebnice, ale ukázal se například i ve čtvrté sérii Doctora Who).

Zatím nikdo netuší, kterou postavu by měl ztvárnit, ale fanoušci nejčastěji mluví o tom, že by se na plátnech mohl představit v podobě Taskmastera nebo Deathloka (toho jsme mohli vidět už například v Agentech S.H.I.E.L.D.u, takže tato možnost je nižší).

Ale vzhůru dál. Když už nikdo nečekal, že se před Endgame dočkáme nějakého výraznějšího prohlášení, internetem prosvištěla zpráva o tom, že se na streamovací službu Disney+ chystá vletět seriálový Hawkeye. Ale to není všechno! V seriálu bude mít významnou roli i Kate Bishop, kterou by měl Clint Barton učit všem potřebným dovednostem, aby nakonec mohla převzít i jeho pomyslné hrdinské žezlo.

Vzhledem k tomu, že seriály budou oficiální součástí kánonu a herecké obsazení odpovídá filmům, svůj prostor opět dostane Jeremy Renner. Jistě pochopíte, jak moc všechny tato zpráva zaskočila, a jakou vlnu reakcí spustila.

„Znamená to tedy, že Clint přežije Endgame?“ „Bude se snímek odehrávat v minulosti?“ „Proč si tuto informaci tvůrci nenechali až třeba na Comic-Con?“

Otázek tedy zpráva vyvolala více než dost. Co si myslíte vy? Jak to vše zapadne do koncepce MCU? Dejte nám vědět do komentářů, nebo do diskuze.

Pokud by vás zajímalo něco málo o Kate Bishop a jejím originu, přikládáme vám krátké video z našeho youtube kanálu, kde se v rychlosti dozvíte, jak to s touto hrdinkou vlastně je.Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.