Krysten Ritter se údajně vrací jako Jessica Jones v MCU

Krysten Ritter se údajně vrací jako Jessica Jones v MCU

Filmy
Krysten Ritter se údajně vrací jako Jessica Jones v MCU

Mluvilo se o tom už od doby, kdy netflixovské seriály založené na příbězích Marvelu opustily svou domovskou streamovací platformu.

302 0
2. červen 2022, napsal Johnny

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, Punisher, The Defenders. Tato díla se ze strany veřejnosti dočkala vesměs pozitivního přijetí, v některých případech samozřejmě ve srovnání se zbytkem ve větší míře.

A jelikož fanoušci obvykle těžce nesou přeobsazování svých oblíbených postav, bylo otázkou, jak se k této problematice postaví Marvel Studios. A to konkrétně ve chvíli, kdy bylo oficiálně možné hrdiny z výše zmíněných seriálů zakomponovat do MCU.

Nadějnou odpověď na sklonku loňského roku přinesly Spider-Man: No Way Home a Hawkeye, v nichž se objevili Charlie Cox jako Matt Murdock, známý také jako Daredevil, a Vincent D’Onofrio jako Wilson Fisk alias Kingpin.

Mezitím už bylo oznámeno, že Daredevil se na Disney+ dočká nové série. A nyní vše nasvědčuje tomu, že by mohlo dojít k návratu další postavy. Tou není nikdo jiný než Jessica Jones, kterou ztvárnila Krysten Ritter.

S informací přišel server Screengeek, který se odkazuje na „vlastní zdroj“. Krysten Ritter by se prý měla jako Jessica Jones vrátit v zatím blíže nespecifikovaném nadcházejícím projektu MCU. Zpráva ale nebyla nijak oficiálně potvrzena, je tak potřeba ji brát s rezervou.

Pokud by ovšem mělo k této události dojít, je na místě se domnívat, že podobně jako třeba na Daredevila by na Jessicu v první řadě čekalo jen nějaké menší cameo, jež by ji v rámci MCU hezky uvedlo.

Ostatně, mohlo by jít o cameo i přímo v samotné Daredevilově sérii. Mohli bychom se tak případně dočkat i těsnější vazby, potažmo návaznosti právě na seriálové produkty z dílny Netflixu.

Co si o Krysten Ritter v roli Jessicy myslíte? Vyhovuje vám její ztvárnění? A uvítali byste její interakce s ostatními postavami v MCU?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama