Koronavirus Hellstorma nezastavil – Nový Marvel seriál hlásí „dotočeno“

Koronavirus Hellstorma nezastavil – Nový Marvel seriál hlásí „dotočeno“

Seriály
181 0
19. březen 2020, napsal Nevka

Není žádným tajemstvím, že mnoho seriálů muselo při opatřeních ohledně koronaviru pozastavit natáčení. Dotklo se to například Falcona a Winter Soldiera, WandaVision a Zaklínače. Jeden pekelník ale přeci všechno stihl…

Koronavirus Hellstorma nezastavil – Nový Marvel seriál hlásí „dotočeno“

Disney+ a ti další

Když slyšíte, že se někdo baví o Marvel seriálech, určitě vás napadne, že nejspíše mluví o novinkách jako Loki, Falcon a Winter Soldier, WandaVision nebo třeba She-Hulk. Někdo si možná ještě s trpkým úsměvem vzpomene na ukončeného Daredevila, Runaways, Punishera nebo Agenty S.H.I.E.L.D.u, které pro změnu čeká jejich poslední sezóna. O tom, že někdo stále reálně pracuje na něčem dalším (a navíc novém), už ví jenom minimum lidí. I proto byla zpráva o tom, že má Hellstorm dotočeno, naprosto nečekaná.

Co je to za pekelníka – další seriálový Lucifer?

Pokud bychom se na to podívali mytologicky a kanonicky, tak bychom zjistili, že Daimon Hellstorm je doslova synem Lucifera – tedy Satana. Po tatíkovi zdědil i několik opravdu „žhavých“ schopností, které mají mnoho spojitostí s temnou magií. Abyste si však nemysleli, že tyto schopnosti mají za účinek jen zkázu, doplníme, že Hellstorm díky nim sice může metat ohnivé koule, ale taky s jejich pomocí dokáže léčit. Což samo o sobě zní jako skvělá kombinace pro anti-hrdinu. Nebo minimálně jako další individuum, které by mohlo stát za pozornost Doctora Strange.

Hellstorma zatím za anti-hrdinu označovat nebudeme, protože někoho takového si představujeme trochu jinak, ale minimálně zmíníme, že jeho charakter v komiksech není kladný ani záporný. Na druhou stranu věříme tomu, že tímto směrem mohou tvůrci postupem času sklouznout. Žánrově totiž bude seriál hlavně dramatem s výraznými prvky hororu. Což je věc, kterou umožňuje hlavně fakt, že poběží na Hulu a ne Disney+. To se stále na veřejnosti chlubí tím, že je víceméně „family-friendly“ a R-kové filmy ani seriály tam v blízké době prostě neuvidíme (aneb R.I.P. Kingsmani).

O kriminálce se zatím nikdo konkrétně nezmiňuje, takže srovnání s divácky oblíbeným Luciferem se snad později vyhneme. Čekáme tedy spíše „daredevilovskou“ podívanou, která nás může vzhledem k očekáváním jen překvapit.

Kdy to všechno uvidíme?

Jeden z herců seriál popsal slovy: „Krev, pot, slzy a další krev. Však již brzy uvidíte…“. Konkrétní datum nezmiňuje, ale vzhledem k tomu, že je natáčení dokončeno a nadále se bude pracovat jen na postprodukci, můžeme očekávat, že to bude opravdu brzy. Pokud práce na finálním produktu neomezí některá další nařízení (protože momentálně se třeba v Česku ani nedabuje), dá se předpokládat, že si tvůrci s vydáním dost pospíší. Momentálně je totiž hrozba konkurence, kterou by představoval jiný nový seriál, dost malá. Ale snad se nic neuspíší a my tak dostaneme skvělou novinku.

Daimona si zahraje Tom Austen, který je známý především díky seriálu „The Royals“. Přejeme mu tedy, aby mu role padla takříkajíc „jako prdel na hrnec“ a doufáme, že se s jeho Hellstormem již brzy seznámíme.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nevka
Nevka
Redaktor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!