Klíčovou roli v Ironheart získal Anthony Ramos

Klíčovou roli v Ironheart získal Anthony Ramos

Komiksy
Klíčovou roli v Ironheart získal Anthony Ramos

Jak se blíží Ironheart, která se nám má ve stejnojmenné sérii představit na stanici Disney+, rozšiřuje se i obsazení tohoto projektu.

472 0
15. únor 2022, napsal Johnny

Již delší dobu víme, že samotnou Ironheart, známou pod civilním jménem Riri Williams, si zahraje Dominique Thorne. Do jisté „klíčové“ role byl nyní podle čerstvých zpráv obsazen třicetiletý Anthony Ramos, jehož jsme naposledy mohli vidět v muzikálu Život v Heights.

Žádné detaily o Ramosově postavě nejsou v tuto chvíli známé. Nedávno jsme informovali o tom, že by se v Ironheart měl objevit Ezekiel Stane, syn antagonisty z prvního Iron Mana. Dá se přitom předpokládat, že půjde taktéž o padoucha. Studio ale údajně jako záporáka pro Ironheart shánělo někoho řádově staršího, než je Ramos.

Z toho lze usuzovat několik věcí. Buď bude Ezekiel Stane jakožto padouch číslo jedna skutečně o dost starší, a Ramos si tak zahraje někoho úplně jiného, nebo sice Stanea ztvární, ale nepůjde o ústředního záporáka. Nebo jsou tyto úvahy naprosto zcestné a ve hře je ještě jiná varianta.

V komiksech se Ironheart poprvé objevila v roce 2016. Jejím mentorem nebyl nikdo jiný než Tony Stark. Jelikož ten je v MCU po smrti, mohla by se této role zhostit Shuri, jež momentálně patří mezi nejbystřejší mozky univerza. Nepřistoupíme-li samozřejmě na alternativu, že bude Tony mladou Riri mentorovat ze záhrobí, tedy typicky prostřednictvím umělé inteligence, což se ale nezdá příliš pravděpodobné.

Pro Shuri v této souvislosti nicméně mluví i skutečnost, že podle aktuálně platných informací vůbec poprvé Ironheart uvidíme již letos v listopadu v pokračování Black Panthera s podtitulem Wakanda Forever. Po nedávno představeném tandemu Yelena Belova & Kate Bishop by se nám tak mohla na obzoru rýsovat další zajímavá ženská dvojice.

(Zdroje obrázků – cbr.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama