Kevin Feige prozradil, jak je to s crossoverem Spider-Mana a Venoma

Kevin Feige prozradil, jak je to s crossoverem Spider-Mana a Venoma

Filmy
638 0
16. červenec 2021, napsal IvanaT

Šéf Marvelu nedávno naznačil, jestli a kdy se chystá film, kde bychom společně uviděli Petera Parkera a Eddieho Brocka.

Kevin Feige prozradil, jak je to s crossoverem Spider-Mana a Venoma

Spider-Man proti Venomovi. Tuhle větu už jste určitě ve svém životě slyšeli několikrát, protože Venom je (spolu s Green Goblinem) Spider-Manova největší nemesis, se kterou se v komiksech, seriálech a dokonce i na filmovém plátně utkal nesčetněkrát. Tedy, abychom byli přesní, ve filmu jsme mohli vidět jejich bitku v Raimiho Spider-Manovi 3, kde si populárního stěnoleza zahrál Tobey Maguire. Jenže ty časy jsou za námi, pavoučí žezlo převzal Tom Holland a i Venom už má na kontě svou vlastní sólovku, ve které jej ztvárnil fantastický Tom Hardy. Ani v jednom ze zmíněných filmů však nepadla ani zmínka o tom druhém, příběhy se točily kolem samostatných osudů obou postav. Fanoušky zajímá, zda se někdy dočkají chvíle, kdy se oba Tomové sejdou na jednom natáčecím placu a jejich postavy se spolu utkají.

Mnozí z vás si jistě vybaví velkou hádku mezi studii Marvel (která stojí za Spider-Manem) a Sony (která má hlavní slovo ohledně Venoma), co se týče použití postavy Spider-Mana v jiných filmech než v jeho vlastních. Zašlo to dokonce tak daleko, že se zrušilo plánované malé cameo Toma Hollanda ve Venomovi, což mnohé fanoušky zklamalo. Nicméně od té doby se vody zklidnily a z celé situace se dá vyčíst, že v jistém bodě se opravdu počítalo s tím, že se postavy na plátně střetnou. Teď je jen otázkou, zda se tento nápad zachoval a kdy bychom s ním případně mohli počítat. Prezident Marvel Studios Kevin Feige před pár dny prozradil v rozhovoru pro RottenTomatoes, že házet ručník do ringu rozhodně není na místě. Prý nechce nic potvrdit ani vyvracet, ale za ta léta, kdy působí v Marvelu, se už naučil, že nemůže nějakému nápadu říct jednoduše „ne“. Pro server Screenrant pak také dodal:

„Zatím to vypadá, že Spider-Man je jedinou postavou se schopností protínat různá filmová univerza… Takže, jak nyní Sony expanduje své Spidey-verzum, nikdy nevíte, co budoucnost přinese.“

Z jeho slov to vypadá, že potenciál by tu rozhodně byl. Navíc pokud třetí Spider-Man otevře dveře multiverzu, možností, jak spojit tyto dvě postavy, se naskytne hned několik. Šéf studií Sony Sanford Panitch navíc navnadil i trochu víc už nyní, když se rozpovídal o druhé sólovce Venoma: Let there be Carnage (v české verzi Carnage přichází):

„Nemyslíme si, že všech našich 900 postav je Spidey-univerzum. Máme jen Marvel-univerzum. A množství postav, které máme – ale víte co, počkejte si na dalšího Venoma. Spider-Mana si tam nelze nevšimnout. Bylo by vzrušující, kdyby se potkali, že?“

Zatím tedy máme potvrzené, že nápad spojit Spider-Mana a Venoma nebyl smeten ze stolu, ale nic velkého se zatím nechystá. Marvel oznámil své projekty na několik let dopředu a žádný crossover v dohlednu není, proto si na nějaký (pokud vznikne) budeme muset počkat trochu déle. Zatím se tedy budeme muset spokojit s případnými camey, která by mohla nastat už v případě druhého Venoma. Dle Panitche bychom se nějakého náznaku mohli dočkat právě v něm, což by potěšilo leckterého diváka. V kinech, kam by měl druhý Venom dorazit 17. září 2021, uvidíme, co je na tom pravdy.

Těšíte se na druhého Venoma? Chtěli byste, aby poměřil své síly s Hollandovým Spider-Manem? Nebo kdyby zapracovalo multiverzum, tak je třeba vidět bojovat bok po boku? Dejte nám vědět do komentářů!

Zdroje: screenrant.com, insidethemagic.net, digitalspy.com


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

IvanaT
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO