Kevin Feige podal další porci novinek

Kevin Feige podal další porci novinek

Kevin Feige podal další porci novinek

8. leden 2019 Zechy Filmy 0 1200

Kevin Feige, prezident Marvel Studios, a člověk, kterého když odchytí novináři, dostanou z něj pořádnou dávku nových informací. Tentokrát jej vyzpovídala MTV News na červeném koberci při Zlatých glóbech.

Kevin Feige podal další porci novinek

Po každé, co se Kevin Feige objeví někde na červeném koberci, neobejde se to samozřejmě bez pozornosti novinářů. Ti jej okamžitě vyzpovídají na několik aktuálních marvelovských témat, a my tak aspoň dostáváme jednou po čase solidní dávku informací.

Black Panther byl pro Marvel důležitým vítězstvím

Na Zlatých glóbech se Feige objevil v rámci nominací, které obdržel Black Panther. A i když si film odsud neodnesl žádnou cenu, stále je to dle Feige cenné vítězství pro Marvel.

Film za sebou zanechal svým způsobem jistou dávku rozpolcenosti… Zatím, co jedni ho oslavují jako nejlepší film, ti druzí nechápou proč. Faktem ovšem nakonec zůstává, že film se velice ze široka zaměřil na úplně jinou kulturu, když zavítal do čistě černoššké africké Wakandy.

A právě tento kulturní vliv, který film přinesl, je dle Feige to nejdůležitější.

“Máme velká očekávání, utratíme spoustu peněz, strávíme spoustu času s těmito filmy, věříme v ně a očekáváme, že budou natolik úspěšné, abychom mohli dělat další. A to, že tento film měl takový kulturní dopad, je velmi významné.”

“Toto je můj první okamžik na Zlatých globech. A je velmi vzrušující, že Black Panther měl sílu sem Marvel donést.”

Guardians of the Galaxy a James Gunn

Pozornost si zase opět získali i Strážci. Ti jsou, po kontroverzi s režísérem Jamesem Gunnem, který byl Disney vyhozen v okamžité reakci na jeho staré tweety, aktuálně pozdrženi. I tak by ale měl být údajně použit scénář, který Gunn před svým vyhazovem stihl sepsat.

Natáčecí prostor začátkem tohoto roku tak nakonec přebralo pokračování Dr. Strange. Jak to ovšem s našimi vesmírnými hrdiny vypadá?

“Strážci budou. Kdy, kde nebo jak… To je otázka na později.”

Došlo ovšem také na to, že Jamese Gunna stáhli Warner BrosDCEU, kde se chopil režírování Suicide Squad 2. Což ovšem není něco, co by Feige vnímal nikterak negativně.

“Včera jsem byl na Aqumanovi a velmi, velmi jsem si ho užil. Znáte mě. Víte, že jsem je vždy podporoval (DC). Nevidím rivalitu, vidím, jak jsou tvořeny skvělé filmy. Jedno o Gunnovi musíte vědět, a to že dělá skvělé filmy.”

Název Endgame byl ve hře už od samého začátku

Minulý rok se od vydání Infinity War vezl ve znamení hádání názvů pro čtvrtý snímek Avengerů. Do placu se nakonec dostávaly typy jako Annihilation, Fallen Heroes či nelze opomenout, jak konečný název omylem vypustil do světa v červnu kameraman Trent Opaloch, který si do svého životopisu přidal snímek s plným názvem.

Jenomže jak to teda bylo doopravdy? Russo Brothers si z nás zjevně celou dobu dělali srandu, když zapírali, že by název jakkoli padl v Infinity War či v předchozích filmech. Dle Kevina Feige byl název ve hře od samého začátku, kdy se na filmu začalo pracovat.

“Ten název byl ve hře od samého začátku, když jsme začali na filmu pracovat. Nebo alespoň co jsme na něm pracovali.”

A jak někteří předpokládali, tak dle Feige Dr. Strange svou pověstnou větu ke konci filmu prohlásil právě z tohoto důvodu.

“Dr. Strange tu větu řekl, protože věděl, že to bude titulek.”

Kolik toho ukážou trailery k Endgame?

Mezi největší obavy fanoušků patří fakt, že trailery mohou vždy vyzradit až moc. A někteří se jim zkrátka vyhýbají jen pro to překvapení. Řeč samozřejmě přišla i na to, kolik toho ukážou trailery. Otázka přesně zněla, zda to opět bude okolo prvních 15 – 20 minut filmu.

“To je podle mě přesně akorát. Jak už to bylo se spoustou našich filmů, tak tenhle je extra případ toho, kdy film dokáže vyvolat velké nadšení i bez toho, aniž by bylo vyzrazeno spousty, spousty, spousty tajemství.”

A tady si můžete přečíst, co Kevin Feige řekl k budoucnosti x-menů.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 5 / 5

O autorovi
Zechy
Zechy
Zechy
Administrátor

„Tony Stark Světa Marvel. Tvořím náš web a starám se o všechny technické záležitosti.“

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.