Keke Palmer je otevřená roli Rogue

Keke Palmer je otevřená roli Rogue

Herci
Keke Palmer je otevřená roli Rogue

Sociálními sítěmi v posledních dnech proletěla diskuze o tom, kdo by si měl v MCU zahrát jednoho konkrétního mutanta (respektive mutantku).

155 0
27. září 2022, napsal Johnny

Konkrétně jde o Rogue, kterou si v X-Menovské sérii zahrála Anna Paquin. Mutace této postavě umožňuje po fyzickém kontaktu s jinou osobou takzvaně „kůže na kůži“ přebírat schopnosti a dovednosti dotyčného, ale také třeba nahlédnout do jejich vzpomínek.

Výše zmíněnou debatu odstartovalo na Twitteru video jednoho fanouška, který zde líčil důvody, proč by měla Palmer vlastně Rogue hrát. Zábavná, ale zároveň svým způsobem bouřlivá postava jako je Rogue podle něj k herečce parádně sedí. Zamítl naopak možnost, že by měla ztvárnit třeba takovou Storm, jež prý odporuje její osobnosti.

Reakce děvetadvacetileté Palmer na sebe poté nenechala dlouho čekat:

„Tak pojďme, agenteeeeeeee.“

To je uvedeno v příspěvku, jímž herečka jasně dává najevo zájem a poukazuje na to, že by její agent měl neprodleně kontaktovat příslušné studio a začít o roli vyjednávat.

Před kamerou se Palmer objevuje už odmalička, a tak má v současnosti i přes svůj relativně nízký věk na kontě opravdu velmi slušnou řádku filmů i seriálů. Věnuje se také dabingu. Naposledy se do kin podívala v druhé půlce srpna v thrilleru Nope.

Existenci mutantů v MCU potvrdila už závěrečná epizoda Ms. Marvel, kde bylo odhaleno, že k této komunitě patří (na rozdíl od komiksů) i Kamala Khan. O něco dříve jsme měli tu čest setkat se i se samotným zakladatelem X-Menů, Professorem X – nicméně šlo o postavu z alternativní reality.

Dosud není známo, kdy a kde na naše milé mutanty narazíme příště.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama