Keanu Reeves součástí MCU?

Keanu Reeves součástí MCU?

Keanu Reeves součástí MCU?

Keanu ,,Neo“ Reeves je už dlouhodobě uznávanou a oblíbenou součástí filmové mašinérie. V současnosti svírá divácká srdce sérií John Wick, ale jak sám moc dobře ví, nic netrvá věčně a je stále potřeba se poohlížet po nových příležitostech

Keanu Reeves součástí MCU?

Příležitostech, jak se připomenout fanouškům.

Marveláckou bublinu se jeho jménu podařilo prasknout na začátku roku, kdy se začalo na síti hodně spekulovat o tom, že by mohl nahradit Hugha Jackmana v roli Wolverina. Tuhle možnost ale dost pravděpodobně zakryla jiná, vcelku vtipná akce, a to petice za obsazení Dannyho DeVita do této role. Mimochodem, už má téměř 40 tisíc podpisů.

A protože mnoho lidí evidentně Keanua v MCU chce, začala ve veřejném prostoru létat nová informace o jeho zapojení do snímku The Eternals. Teorií je spousta. Od toho, že o této možnosti jednal přímo s Feigem až po údajný podpis smlouvy. Také se objevilo přímo jméno postavy, kterou by mohl ztvárnit, konkrétně jde o Druiga. Tento Eternál zastupuje zlou složku příběhu a je velice pravděpodobné, že jeho charakter, který se snaží ovládnout ostatní „bohy“ a v moderní historii spolupracoval s KGB, bude součástí projektu.

Ať je to jak chce, Keanu je tento rok ve velmi ostrém hledáčku Marvel fans a vzhledem k jeho popularitě a výkonu, který je ještě schopen vytáhnout z rukávu, je jeho zapojení do MCU docela reálné. Mně osobně by se hodil i do snímku Shang-Chi, už jenom kvůli jeho průpravě v bojových uměních a zkušenostech, co se této filmové oblasti týká.

A co vy, přejete si Keanua v MCU? Napište nám do komentářů, v jaké roli by se vám osobně líbil. :)

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 5 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.