Keanu Reeves jako Lovec Kraven?

Keanu Reeves jako Lovec Kraven?

Filmy
3 / 5 332 1
9. únor 2021, napsal slayer

Studio Sony Pictures se po finančním úspěchu Venoma (celosvětově přes 856 milionů dolarů) chystá na filmových plátnech představit také záporáka Sergeje Kravinova/Lovce Kravena.

Keanu Reeves jako Lovec Kraven?

O originu nejlepšího lovce na světě, jenž po vypití záhadného nápoje získává nadlidskou sílu, rychlost a bystřejší smysly, jsme naposledy slyšeli loni v létě. Tehdy bylo oficiálně oznámeno, že se do režisérského křesla posadí J.C. Chandor (Den před krizí, Trojí hranice). Spekulovalo se, že by se vzhledem ke konci snímku Spider-Man: Daleko od domova mohl Kraven poprvé ukázat v třetím díle právě této sólovky, protože právě v komiksech chce dokázat, že je nejlepším lovcem na světě. A kdo je cílem, který by mu v případě „úspěšného lovu“ mohl přinést největší věhlas? No jistě… Spider-Man. To ovšem s největší pravděpodobností nevyjde, se v tomto snímku má objevit spousta jiných, starých či nových, záporných postav.

Server The Illuminerdi přišel nyní se zprávou, že oblíbený herec Keanu Reeves (trilogie Matrix, John Wick) údajně obdržel nabídku na hlavní roli a tón snímku by měl být mixem filmů Muž v ohni (2004) s Denzelem Washingtonem a Logan (2017) s Hugh Jackmanem. Vše záleží na Reevesovi, který by měl v nejbližší době začít natáčet čtvrtý a pátý díl Johna Wicka. Až poté by se v případě podepsání smlouvy mohl vrhnout na sólovku o jednom z nejikoničtějších Spideyho záporáků.

Dokázali byste si jej představit v roli lovce Kravena nebo by se vám pro tuto postavu hodil jiný herec? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!

Zdroj: Illuminerdi


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Toho si neviem dosť dobre predstaviť

Autor článku

slayer
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO