Kdy uvidíme trailer na Shang-Chiho a Eternals?

Kdy uvidíme trailer na Shang-Chiho a Eternals?

Filmy
357 0
25. březen 2021, napsal Nevka

Včera jsme vás informovali o tom, kdy se můžete těšit na nové marvelovky. Je však nutné dodat, že reálně jsme viděli propagační materiály jen ke dvěma z nich. Kdy tedy můžeme čekat něco nového?

Kdy uvidíme trailer na Shang-Chiho a Eternals?

Marvel má do premiéry Shang-Chiho necelých 6 měsíců na to, aby fanoušky pořádně naladil na jeho asijský příběh. Což je docela málo, pokud vezmeme v úvahu, že se jedná o úplně novou postavu, na kterou bude značná část diváků pohlížet s nedůvěrou. Protagonista Simu Liu je docela neznámý (ale podle příspěvků na sociálních sítích opravdu zábavný chlápek) a jeho postava také nepobrala tolik pozornosti. Jediným známějším jménem filmu tak zůstává Awkwafina, která je v zámoří poměrně známá, a přítomnost reálného Mandarina, který po třetím Iron Manovi snad konečně dostojí svému jménu. Před Marvelem tak stojí nelehký úkol. A čím později se do propagace pustí, tím to pro něj bude obtížnější.

První z variant se pojí se současným vysíláním Falcona a Winter Soldiera. Nebylo by nijak překvapivé, kdybychom trailer dostali v rámci potitulkové scény poslední z epizod. Marvel tímto způsobem v minulosti propagoval například první Avengers. Nicméně finále této série nás čeká až na konci dubna, takže je velmi pravděpodobné, že bychom se traileru či oficiálních fotek měli dočkat mnohem dříve.

Jelikož už se další posouvání nedá očekávat a Disney se konečně rozhodlo, jak s filmy naloží, našim soukromým tipem je, že trailer (minimálně na Shang-Chiho) dorazí v průběhu následujícího měsíce. Podobně na tom budou zřejmě i Eternals, které sice taky tlačí čas, ale mají dva měsíce k dobru.

A k tomu ještě hvězdnou sestavu, která film odpromuje (Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden, Kumail Nanjiani). Tudíž by se řada měla dostat nejdříve na asijského hrdinu, který už má také delší dobu dotočeno. Moc bychom se nedivili, kdyby to Marvel stihl ještě do konce března. Ale šance na tuto variantu je poměrně malá.

Těšíte se na první trailery a materiály z těchto nových marvelovek? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nevka
Nevka
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO