Kdy se v MCU zase objeví Kang?

Kdy se v MCU zase objeví Kang?

Postava
Kdy se v MCU zase objeví Kang?

Jonathan Majors má potvrzeno, že se objeví minimálně ve třech dalších Marvel projektech…

301 0
12. březen 2023, napsal Nox

Jonathan Majors se poprvé ukázal v seriálu Loki, kde si zahrál mocnou entitu pojmenovanou jako He Who Remains (pozn. Ten, jenž přetrvává). Jeho smrt následně vedla k tomu, že se otevřel Mnohovesmír a všechny časové linie se vymkly kontrole.

Majorse jsme poté mohli spatřit ve filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania, kde ztvárnil Kanga Dobyvatele i jeho varianty v potitulkových scénách. Jak jsme už ale dříve psali v Jonathan Majors a Peyton Reed o MCU Kangovi – He Who Remains a Kang nejsou jedna a tatáž postava. Jediné, co je ve světě MCU spojuje, je právě herecké ztvárnění Jonathana Majorse.

Kde se tedy Majors objeví příště?

Ant-Man 3 nadnesl, že Kanga uvidíme dřív, než bychom čekali. Marvel Studios pak záhy oficiálně potvrdilo, že se Jonathana Majorse v MCU dočkáme již v druhé sérii Lokiho na Disney+. MCU však v současné době zažívá jakousi turbulentní rošádu s premiérami téměř všech chystaných projektů, a proto podle nejnovějších informací lze předpokládat, že Majorse v Lokim (S2) uvidíme až v příštím roce.

Majors se také objeví v určité roli v animovaném seriálu Co kdyby…? (What If…?) v druhé sérii, která měla původně vyjít ještě před Lokim. Nyní ale datum premiéry není veřejně známé, a tak si na Majorse v animovaném podání spíše počkáme.

Majorse jsme už přímo v roli Kanga viděli právě v nejnovějším filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania. Kangova postava se však dále může posunout doslova kamkoliv. S tímto tvrzením přišel víceprezident produkce Marvel Studios Stephen Broussard:

Nyní víme, že máme v rukávu něco jako švýcarský nůž, a že potřebujeme herce, který je prostě chameleon a má neuvěřitelný rozsah. S Majorsem jako Kangem jsme se trefili do černého. Budoucnost není daná a Kang může jít doslova kamkoli. Součástí zábavy, pokud jde o Jonathana a Kanga, je očekávat neočekávané. Všechny možnosti jsou nyní na stole.

Kang má pak přislíben vlastní film Avengers: The Kang Dynasty, který se do kin dostane pravděpodobně v roce 2025.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz