Kdy dorazí X-Meni do MCU?

Kdy dorazí X-Meni do MCU?

Ostatní
5 / 5 451 0
12. duben 2019, napsal Michal Černý

V uplynulém týdnu poskytl pro zahraniční server io9 ředitel Marvel Studios Kevin Feige krátký rozhovor o blízké budoucnosti svého filmového univerza. A řeč byla i o mutantech.

Kdy dorazí X-Meni do MCU?

Bohužel, Kevin Feige komiksové nadšence, kteří by už nejlépe příští rok chtěli vidět souboj Wolverina s Galactusem, moc nepotěšil: ,,Bude to chvilku trvat. Je to všechno na začátku a taky máme nějaký plán na pět let dopředu, plán, na kterém jsme pracovali, než tahle možnost přišla. Pro nás to znamená mnohem víc, musíme vymyslet, kam a kdy je co nejlépe zařadit…Všichni se vrátí, ale bude to chvíli trvat.“ Dále rozvíjí budoucnost MCU ve srovnání s celou érou Avengers: ,, Jsou to dva odlišné světy. Nicméně mají společnou jednu věc, a tou je způsob, jak k nim přistupujeme. Je vzrušující si hrát s otázkami, jak do nového světa uvést charaktery, které diváci už znají, milují je, dokáží je překvapit a zároveň k nim uvést hrdiny, které sotva znáte.“

Kevin Feige toho ale nechce moc prozradit, protože kdybychom prý znali příliš informací ohledně budoucích plánů a novinek, mohlo by nám to dost pokazit zážitek z Endgame. Je ale přesvědčený, že Fáze 4 je obstojným nástupcem celé dosavadní práce a má potenciál být ještě úspěšnější.

Co je dobré říct si na závěr, je fakt, že Marvel Studios dosti často mlží a neříká úplně celé informace, hlavně pro moment překvapení, nicméně tady je dost pravděpodobná varianta, že X-Meni opravdu nepřijdou jen tak. Prvním důvodem jsou samozřejmě filmová práva a tam nikdy nevíte, i když dlouhodobě jednáte, jaký výsledek to přinese. A proto plánovat zařazení dalšího obřího kusu komiksového vesmíru, abyste se dozvěděli, že to nakonec nevyšlo, nelze v podobné situaci riskovat. Druhá, další velmi ošemetná věc, je pravděpodobně fakt, že X-Meni (potažmo jejich herečtí představitelé) budou kompletně přeobsazeni, což znamená najít vhodné herce, vymyslet, kteří mutantní spoluobyvatelé se nejvíce hodí do pojetí MCU a se kterými začít. Zkrátka, uspokojit co nejvíce fanoušků a zároveň být sám spokojen s tím, jak se dílo tvoří. Nic z toho však neznamená, že aspoň náznak v nějaké potitulkové scéně nedostaneme.

Jak se ale věci vyvrbí a nakolik je reálné zařadit X-Meny do 4. Fáze, stejně nakonec uvidíme až poté, co se na svět vrhne Endgame. Pak si jistě budeme klást mnohem víc otázek, než si dokážeme představit.Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Redaktor

Kde nás najdeš