Kdo se možná objeví ve filmových Thunderbolts

Kdo se možná objeví ve filmových Thunderbolts

Filmy
Kdo se možná objeví ve filmových Thunderbolts

Nedávno bylo odhaleno, že dojde na filmové Thunderbolts. Tým reformovaných superpadouchů, kteří jsou posílaní na černé operace, jež by Avengers ani jiní superhrdinové nebyli schopní vykonat.

1180 0
16. červen 2022, napsal filmfanouch

Víme, že se režie chopí Jake Schreier (Papírová města) a scénáře Eric Pearson (Thor: Ragnarok, Black Widow). Natáčení by pak mělo začít příští léto. Pořád ovšem nebylo potvrzeno, kdo všechno se ve filmu objeví. Dá se ovšem tipovat, kdo zhruba by měl patřit mezi členy ThunderboltsMCU. alt HELMUT ZEMO/BARON ZEMO (DANIEL BRUHL):

Sokovijský šlechtic, jenž díky Ultronovi přišel o rodinu a chtěl se za to pomstít Avengers, které vinil z neschopnosti zachránit jeho nejbližší. Zemo si uvědomil, že se nemůže Avengerům postavit fyzicky, tudíž se je rozhodl zničit zevnitř. Zabil wakandského krále T´Chakku a odhalil, že Bucky Barnes pod vlivem HYDRY zabil rodiče Tonyho Starka. Povedlo se mu tak Avengers skutečně dočasně rozdělit. Následně byl o pár let později osvobozen Falconem a Winter Soldierem osvobozen v rámci snahy o dopadnutí skupiny Flag Smashers. Tehdy se Zemovi podařilo zničit téměř všechna zbývající super séra. Nakonec byl opět zatčen a odveden do Raftu. Dá se ovšem očekávat, že to rozhodně není jeho konec v MCU. Zemo má vojenské zkušenosti, je vysoce inteligentní a mohl by teoreticky sloužit jako ideální vůdce týmu. Zemo navíc není záporák v tom pravém slova smyslu, je jen přesvědčen, že superhrdinové nesmí existovat a neštítí se čehokoliv, aby dosáhl jejich omezení a případného zničení. Zemo ovšem zatím nepůsobí jako vyložený týmový hráč, interakce s ostatními členy Thunderbolts tak pravděpodobně budou velmi vyhrocené. alt YELENA BELOVA/BLACK WIDOW (FLORENCE PUGH):

Stejně jako Natasha Romanoff byla Yelena Belova součástí programu Black Widow. S Natashou jako děti strávily nějaký čas, kdy si hrály společně s Alexeiem Shostakovem a Melinou Vostokoff na rodinu v rámci utajení. I díky tomu se Natasha a Yelena skutečně vnímaly jako sestry. Po letech se opět setkaly, kdy se jim podařilo zabít generála Dreykova a zničit definitivně program Red Room. Jejich cesty se poté znovu rozdělily, kdy se Natasha vrátila k Avengers a Yelena se rozhodla osvobodit všechny ostatní Black Widow. Během Thanosova lusknutí na pět Yelena let zmizela. Když se následně vrátila, zjistila, že Natasha zahynula. Žila v domnění, že její sestru zabil Hawkeye a pokusila se ji pomstít, nakonec ovšem zjistila, že se Natasha o život připravila prakticky sama. Již nyní Yelena pracuje pro Valentinu Allegru de Fontaine. Spekuluje se, že právě Valentina dává v rámci MCU dohromady tým Thunderbolts. Pokud tak tomu skutečně je, Yelena je dost možná již nyní jistotou. I vzhledem k jejím komentářům vůči Avengers se nedá počítat s tím, že by se měla Yelena v nejblizších letech přidat mezi nejmocnější superhrdiny světa, pozice mezi Thunderbolts je tak o poznání pravděpodobnější. alt JOHN WALKER/U.S. AGENT (WYATT RUSSELL):

Valentina už ovšem dost možná najmula i dalšího člena. John Walker se po odchodu Stevea Rogerse stal novým Captainem Americou. Trápilo ho ovšem, že na rozdíl od jeho idolu nemá sílu supervojáka. Shodou náhod se ovšem při snaze o dopadnutí Flag Smashers dostal k ampuli superséra, které aplikoval, čímž získal stejnou sílu jako kdysi Steve Rogers. Díky tomu se ale také stal o poznání agresivnější. Po vraždě svého přítele Lamara Hoskinse/Battles­tara ze strany velitelky Flag Smashers, Karli Morgenthau, rovnou na veřejnosti popravil člena Flag Smashers jménem Nico, a to právě ikonickým štítem Captaina Americy. Falcon i Winter Soldier se následně s Walkerem utkali a o štít ho připravili. Walker se následně odhodlal zabít vrahy svého přítele, ve finále se ovšem rozhodl stát hrdinou a díky supersíle zachránil padající konvoj politiků. Za vraždu Nica byl ovšem Walker vyhoštěn z armády a přišel o titul Captaina Americy, kdy se novým Captainem Americou stal Sam Wilson/Falcon, přesně jak chtěl Steve Rogers. Jelikož supervojáci v týmu se vždy hodí, dá se odvodit, že budoucnost Walkera v MCU půjde právě cestou členství ve Thunderbolts. alt AVA STARR/GHOST (HANNAH JOHN-KAMEN):

Ava Starr přišla ke svým schopnostem v momentě, kdy ztratila své rodiče. Její otec Elias Starr se rozhodl vytvořit kvantový portál, který se ovšem zřítil. Avě se díky němu podařilo získat schopnost uskutečnit samu sebe nehmotnou. S.H.I.E.L.D. její schopnosti využil, kdy se Ava stala jejich agentem pod přezdívkou Ghost. Poté však začala Ghost umírat díky nedostatku kvantové energie. Rozhodla se načerpat více energie z Říše kvant, kdy ohrožovala záchranu Janet Van Dyne; právě Janet nakonec Avě zachránila život v moment, kdy jí dala kousek své energie, kterou za léta v kvantové říši načerpala. I zde se dá očekávat, že by se Ava mohla stát snadným terčem pro členství v Thunderbolts, kdy by její schopnosti mohly být solidním nástrojem. Vzhledem k tomu, že nebylo prozatím potvrzené, kdy přesně se Ava v MCU vrátí, nejpravděpodobnější variantou se aktuálně jeví právě Thunderbolts. alt EMIL BLONSKY/ABOMINATION (TIM ROTH):

Voják, který byl pověřen dopadnutím Hulka, přičemž mu dokonce byla aplikovaná jistá varianta super séra. Blonsky chtěl ovšem více, rozhodl se aplikovat si krev Bruce Bannera, která byla plná gama radiace, a po vzoru Bannera se mohl měnit v obřího zeleného obra zvaného Abomination. Abomination byl nakonec poražen Hulkem, během času ve vazbě se poté stal kandidátem pro členství v Avengers, Tony Stark ovšem tomuto rozhodnutí zabránil – Blonsky tak zůstal nějaký čas v base. Ve vězení měl mezitím nadále zůstat, nejvyšší čaroděj Wong ho ovšem občas brával ven a účastnil se s ním bojového turnaje v Macau. Blonsky se má vrátit v seriálu She-Hulk, ale prozatím není jisté, zda události seriálu přežije. Pokud ano, dá se počítat s tím, že právě ve Thunderbolts je pro něj ideální místo. JUSTIN HAMMER (SAM ROCKWELL):

Bývalý ředitel Hammer Industries a obchodní rival Tonyho Starka se rozhodl svého tehdejšího soka totálně zničit. Nejdříve se s pomocí senátora Sterna jal rozcupovat Starkovu veřejnou image, ve finále to byl ovšem právě Stark, kterému se podařilo Hammera před veřejností pořádně znemožnit. V zájmu o pomstu Hammer osvobodil z vězení Ivana Vanka/Whiplashe, kdy chtěl, aby Vanko napodobil obloukový reaktor vytvořený Tonym Starkem, nicméně Vanko nakonec Hammera zradil a rozhodl se nově postavené drony využít pro totální chaos. Hammer byl nakonec zatčen, ředitel Marvel Studios Kevin Feige ovšem naznačil, že by se mohl časem vrátit. Jeho účast by poté dávala smysl, v týmu Thunderbolts by Hammer mohl stanout na pozici zbrojíře a technologického poradce.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama