Kdo bude hlavní záporák v Marvel's Spider-Man 2?

Kdo bude hlavní záporák v Marvel's Spider-Man 2?

Hry
398 0
23. březen 2020, napsal Michal Černý

Od vydání prvního dílu uběhl rok a půl, není se tedy čemu divit, když hráči netrpělivě vyhlíží nový obsah. Aktuální informace by mohly tuhle tužbu ještě umocnit.

Kdo bude hlavní záporák v Marvel's Spider-Man 2?

Je to sice dlouhá doba, přesto je dodnes Peterovo herní dobrodružství jednou z nejúspěšnějších her posledních let. Proto hráči po celém světě zajásali, když se před několika týdny vynořila z hlubin internetu dodnes nepotvrzená informace o právě probíhajícím vývoji pokračování. Co si ale budeme povídat, je to prakticky jasná a hotová věc. Chceme ho my… chce ho Insomniac… Chce ho Sony. Tečka.

Otázka tedy stále zůstává stejná. Datum.

V zákulisí se hovoří o polovině roku 2021, ale vzhledem k současné situaci ve světě, nikdo vlastně nic přesně neví. Navíc se chystá do konce roku vydání PS5, takže lze polemizovat i nad tím, zda chtějí tvůrci vyladit hru i na konzoli nové generace, či se spokojí v současné stáji. Osobně to hádám na první variantu a počítám s tím, že se na hře stejně už několik měsíců pilně pracuje. Přece jen, poslední nový obsah přibyl v létě 2019 po vydání snímku Far From Home.

A jaké že info tu máme teď? Budete mít radost, týká se hlavně záporáků.

Hlavní pozornost tentokrát zaujme Oscorp Industries a její program na výrobu super-vojáků pomocí úprav DNA. Jak už to ale bývá, podobná činnost má svoje vedlejší účinky. Touhle cestou tak vznikne pro Spider-Mana pár nových protivníků, každý se svým originálním životním příběhem a jasnými pohnutkami.

Kromě nich ale vejde na scénu i pár starých známých, ovšem v upravených rolích. Těšit se prý můžeme na Venoma, kterého si tentokrát střihne Harry Osborne, taky se ukáže Carnage. V jeho spojitosti se skloňuje jméno Eddie Brock, ale to zatím nejspíše z důvodu, že je to jediná další postava, o které se mluví. Nicméně Eddie jako Carnage je velmi zajímavý koncept a určitě bych ho uvítal.

Každému je asi jasné, že ať to bude jakkoliv, příběh nám představí další spoustu postav, které mohou jít jakýmkoliv směrem. Pokud to dopadne minimálně stejně tak skvěle, jako v roce 2018, vítáme každý nový nápad a změnu. A abyste nebyli ochuzeni o informace, tak co se týká dalších postav, proslýchá se, že by se taktéž mohl objevit Miles Morales, což je čím dál více oblíbená verze Spideyho. Nebo se o ní minimálně víc a víc mluví jako o součásti každého dalšího pavoučího projektu i mimo herní svět.

Ohledně zvěstí okolo vnitřního fungování, ,,světa" by se měl rozšířit o Brooklyn a Queens, město by mělo ještě více žít svým vlastním uměle-inteligenčním koloběhem a prý se chystá pouliční systém soubojů více či méně podobný dungeonové klasice – Diablo. Jako bonus – převážná část příběhu by se měla odehrávat v zimě. Myslím, že nároky hráčů mohou být velmi vysoko.

A malá poznámka na konec. Úplně lehce se může stát, že tahle hra bude tím nejlepším, co se v roce 2021 Spideymu a jeho značce stane. O důvod víc, proč se těšit.

(Zdroje obrázků – twitter.com/Warstu, nag.co.za, marvel.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO