Jim Carrey jako superzáporák

Jim Carrey jako superzáporák

Filmy
Jim Carrey jako superzáporák

Na každém šprochu pravdy trochu? Jim Carrey měl údajně s Marvel Studios jednat o roli záporáka ve třetím Deadpoolovi. Nakonec se zdá, že bude všechno jinak. Na povrch totiž vylezly nové informace.

5 / 5 1261 0
1. listopad 2021, napsal David Schmirler

Na začátku letošního roku jsme vás na našem webu informovali, že Jim Carrey a MCU k sobě mají možná blíže, než si myslíme. Nejprve se jednalo o povídačky, že se má jednat o roli záporáka ve třetím Deadpoolovi.

Teď vypluly na povrch nové informace, respektive další drby. Vypadá to, že by se do celého MCU mohl zapojit nejen tento extrémně ikonický herec, ale také fantastický nový a hlavně dlouhodobý záporák.

Mluví se totiž o tom, že by Jim Carrey mohl být potenciálně obsazen do MCU jako MODOK. alt Pokud nevíte, kdo MODOK (potažmo M.O.D.O.K.) vlastně je, tak zde máte krátký popis:

„Býval běžným agentem organizace A.I.M. (Advanced Idea Mechanics), měl průměrnou inteligenci, ale později podstoupil experiment, při němž šlo o zvýšení lidského duševního potenciálu. To ho transformovalo do bytosti známé jako MODOC (Mental Organism Designed Only for Computing), brzy s pomocí své inteligence ovládl celou A.I.M. a stal se jejich vůdcem, od té doby užívá jméno MODOK (Mental Organism Designed Only for Killing). Užívá super oblek, díky kterému může létat, vypouštět laserové paprsky a podobně. Tato obří hlava se už několikrát snažila ovládnout svět, ale vždy mu to překazil S.H.I.E.L.D. nebo některý z hrdinů.“

Samozřejmě berte všechny tyto drby a povídačky s rezervou, ale je přinejmenším k zamyšlení, že se jedná již o druhé spekulace ohledně vstupu Jima Carreyho do MCU.

A navíc, vezmeme-li v úvahu, že v příspěvku jsou také některé věci, které od té doby potvrdila velká studia včetně toho marvelovského, tak by na každé z těchto novinek mohlo být nakonec něco pravda.

Nemyslíte?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama