Je White Vision součástí druhého Doctora Strange?

Je White Vision součástí druhého Doctora Strange?

Filmy
Je White Vision součástí druhého Doctora Strange?

V současnosti panuje obecné přesvědčení, že Doctor Strange in the Multiverse of Madness má potenciál vychrlit na nás vskutku nepřeberné množství postav.

503 0
26. duben 2022, napsal Johnny

Asi nejvíce se, obzvláště v návaznosti na třetího Spider-Mana, mluví o všech možných postavách z multiverza (nebo mnohovesmíru, chcete-li). Těšit se tak můžeme třeba na Professora Charlese Xaviera v podání Patricka Stewarta.

Film by ale mohl nabídnout pozoruhodnou podívanou, i co se týče postav, které známe přímo z MCU. Kromě Doctora Strange zde bude stěžejní úlohu hrát Wanda Maximoff alias Scarlet Witch. A víme, kdo je s jejím osudem nerozlučně spjat…

Stále hlasitěji se tak ozývají hlasy, jestli zde uvidíme i White Visiona. Jeho představitel, Paul Bettany, nedávno navštívil pořad The Late Show With Stephen Colbert, kde byl na účast v projektu tázán.

„To je velmi dobrá otázka. A jak jsem řekl, budu naprosto upřímný… Jsem v Doctoru Strangeovi? Ano, ne, ano, ne, ano, ne. Nevím. Jsem? Co myslíte? Nemohu ani potvrdit ani vyvrátit tyto zvěsti.“

Bettany je fakticky jedním z nejstarších veteránů v MCU, vezmeme-li v potaz i jeho roli JARVISe, jemuž propůjčil hlas. Ve Visiona se pak transformoval v roce 2015 ve filmu Avengers: Age of Ultron. A ačkoliv o pár let později zemřel v Infinity War, Wanda byla tak hodná (a scénáristé také), že nám ho během WandaVision vrátila.

A tak je jisté, že dříve nebo později se nám milý Vision opět ukáže. Tedy, jisté to je do té doby, než pseudobojovníci za lidská práva zjistí, v jaké by se měl na obrazovkách prohánět barvě… V takovém případě nás všechny před hněvem rádoby spravedlivých ochraňuj bůh.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama