Jamie Dornan: Jednal jsem s Feigem o roli v MCU

Jamie Dornan: Jednal jsem s Feigem o roli v MCU

Filmy
Jamie Dornan: Jednal jsem s Feigem o roli v MCU

V současnosti se mluví o dalším velkém jménu, které by mohlo vedle ostatních zdobit budoucí projekty Marvel Studios.

153 0
23. listopad 2021, napsal Johnny

Filmový provázaný vesmír (MCU), který u Marvelu vytvořili, je se všemi svými parametry něco, co tu dosud nikdy nebylo. A jako takový také upevňuje pozici projektu, na němž by rád participoval prakticky každý ambiciózní herec.

Mezi nejvýznačnější dosavadní tváře MCU patří třeba Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth nebo Scarlett Johansson. K nejnovějším přírůstkům lze přičíst například Angelinu Jolie či Salmu Hayek. Nyní by se k ostatním ráda připojila další celebrita.

Touto osobností je Jamie Dornan, známý především jako //Christian Grey ze série Padesát odstínů/. Ten se nedávno zúčastnil rozhovoru s magazínem The New York Times, během něhož mluvil i o schůzce s Kevinem Feigem, prezidentem Marvel Studios.

Prozradil tak, že se společně bavili přímo na téma Dornanova vstoupení do MCU. Herec dále vysvětlil, že má nemalé ambice:

„Jsem ambicióznější, než jak obvykle dávám najevo. Je to taková nezbytnost k tomu doručovat a poskytovat… Musím uspět pro všechny tyto vzácné malé lidičky. Navíc, co zemřel můj táta, zažehlo to ve mně další oheň, další touhu po úspěchu.“

alt

Není známo, o jakou konkrétní roli, ve které bychom Dornana mohli vidět, by se mělo jednat. Za zmínku ovšem stojí, že vloni v říjnu byl Dornan spolu se svým kolegou Anthonym Mackiem, jenž je v MCU představitelem Falcona, hostem magazínu Looper. Na jeho případné zapojení do MCU přišla řeč také.

Dornan se tehdy přiznal, že toho o marvelovském světě vlastně moc neví, načež Mackie reagoval, že by si ho dovedl představit v roli Gambita. Hvězda Padesáti odstínů okamžitě vtipkovala, zdali to má brát jako oficiální nabídku.

Jelikož není prakticky pochyb o tom, že s mutanty se v MCU skutečně dříve nebo později setkáme, nemuselo by vůbec jít o zlý odhad. Dornan by se vlastně mohl hodit na vícero X-Menů, například i na Cyclopse, Ice Mana či samotného Wolverina.

Z dosavadních Dornanových vyjádření vyplývá, že by se rád objevil v kladné roli, zejména kvůli svým dětem. V minulosti ovšem již dokázal, že zvládá i záporáky, jako třeba v seriálu Pád, kde ztvárnil Paula Spectora. V úvahu by tak připadal třeba i Magneto nebo momentálně omílaný Galactus.

Co na potenciální zapojení tohoto herce do MCU říkáte vy? Líbí se vám taková představa? A na jakou roli by se podle vás hodil?

(Zdroje obrázků – thedirect.com, time.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama