James McAvoy promluvil o možném návratu do role Professora X

James McAvoy promluvil o možném návratu do role Professora X

Filmy
James McAvoy promluvil o možném návratu do role Professora X

Čtvrtá fáze MCU je již v plném proudu a mnozí se baví o tom, co nás v ní čeká dále. Objevily se už dokonce i jisté spekulace o tom, že v další sólovce Doctora Strange bychom mohli narazit na samotného Professora X.

219 0
3. říjen 2021, napsal Johnny

Web Comicbook.com vedl nedávno rozhovor s Jamesem McAvoyem, který mezi lety 2011 a 2019 ve filmech ztvárnil mladší verzi Charlese Xaviera alias Professora X. A řeč pochopitelně přišla i na to, zdali již McAvoy mluvil o možném návratu do této role s Kevinem Feigem, prezidentem Marvel Studios, respektive jestli by o to vůbec stál.

„Rád dělám na dobrých věcech. A když se mě poprvé zeptali, jestli bych nechtěl Charlese hrát, byla to dobrá věc. Bylo to dobře napsané a já z toho byl nadšený. Když dostanu dobrý scénář, jsem nadšený vždycky, ale mám pocit, že s Charlesem jsem měl i dobré zakončení. Měl jsem možnost rozvinout skutečně dobré věci, zejména v prvních dvou filmech, kde jsem s ním jako s postavou pracoval. Takže pokud můj čas už vypršel, jsem rád za ten strávený čas a za ten čas, co mi byl dán. A pokud přijde dobrý scénář a lidé se mnou budou chtít pracovat, budu tomu vždy otevřený, ale musí to být prostě dobré.“

alt

Na rozdíl například od Hugha Jackmana, který prohlašuje, že s X-Meny už nadobro skončil, se tak McAvoy návratu evidentně vyloženě nebrání. I kdyby ale k jeho návratu dojít nemělo, o práci, kterou odvádí zaměstnanci Marvel Studios, se vyjadřuje kladně:

„Jsou to chytří lidé. Jsou velmi dobří v tom, co dělají. Vymyslí, jak to udělat, i kdyby to nemělo zahrnovat lidi, co už se na tom dříve podíleli. Může to tedy být kompletně předělané. A jako fanoušek mohu jen říct, že proti tomu nic nemám a budu s nadšením sledovat, co přijde dál. Pokud to bude zahrnovat nás, bude to super, ale nejsem si jistý, jakou cestou se chtějí vydat. Ale jako fanoušek se nemůžu dočkat, ať už to udělají jakýmkoliv způsobem.“

Přáli byste si v roli Profesora X vidět znovu Jamese McAvoye? Nebo byste preferovali spíše někoho jiného?

(Zdroje obrázků – newsbeezer.com, vanityfair.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Johnny
Korektor

Kde nás najdeš


PILSCO