James Gunn brání Chrise Pratta před výzvami k přeobsazení Star-Lorda

James Gunn brání Chrise Pratta před výzvami k přeobsazení Star-Lorda

Filmy
James Gunn brání Chrise Pratta před výzvami k přeobsazení Star-Lorda

Nespokojenost fanoušků souvisí s hercovou účastí v evangelické křesťanské církvi, která byla v roce 2019 obviněna hercem Elliotem Pagem z toho, že je „antigay“.

2087 0
9. květen 2022, napsal Svět Marvel

V pondělí 25. dubna se Gunn vrátil k fotografii Pratta s Patrickem Wilsonem, u které byl na Twitteru popisek: „Vyslechni mě, Marvele. Jen ho vymeň.“

Gunn odpověděl:

„Za co? Kvůli tvým smyšleným a naprosto falešným přesvědčením o něm? Za něco, co vám někdo řekl, a vy věříte, že je to pravda? Chris Pratt by nikdy jako Star-Lord nebyl nahrazen, ale pokud ano, všichni bychom šli s ním.“

Další osoby pálily dotazy na ředitelství studia, zdali je v pořádku, když je Pratt homofobní. Gunn se do nich pustil s argumenty, že někdo od někoho slyšel, že někdo další říkal… Je jedno, jaký kostel Chris Pratt navštěvuje, ale zcela jistě nesdílí žádné homofobní názory.

Není to poprvé, co se za něj perou jeho přátelé. V říjnu 2020 hvězdy Avengers zasáhly poté, co byl internetem zvolen za nejhoršího Hollywoodského her­ce.

Jak se k dané situaci stavíte vy? Myslíte, že by měl být přeobsazen na základě nepředložených důkazů? Dovedli byste si představit Strážce Galaxie bez Chrise v hlavní roli?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama