Jaké novinky přineslo víkendové D23 Expo?

Jaké novinky přineslo víkendové D23 Expo?

Akce
Jaké novinky přineslo víkendové D23 Expo?

Zatímco si někteří užívají domácí shlédnutí nejnovější marvelovky Thor: Love and Thunder, Disney se nefláká a na letošním ročníku D23 Expo přispěchal se svým panelem od Marvel Studios v čele s prezidentem studia Kevinem Feigem. Co vše bylo oznámeno?

224 0
11. září 2022, napsal KureciStehnoCZ

Jako první bych začal letošním speciálem Werewolf by Night, který bude mít premiéru 7. října 2022 na streamovací platformě Disney+. Seriál bude sledovat postavu Jacka Russela, superhrdinského lykantropa, bojujícího se zločinem. Z prvního pohledu na promoční materiály se však zdá, že projekt bude v rámci MCU dosti atypický.

Dále bylo oznámeno, kdo se zhostí režie restartu Fantastické čtyřky. Jak již bylo předvídáno několik předchozích týdnů, namísto Jona Wattse (trilogie nejnovějšího Spider-Mana) sedne do režisérské stoličky Matt Shakman, což je dle mého názoru skvělá volba. Už minulý rok nám ukázal, jak umí chodit v MCU světě, když zrežíroval seriál WandaVision, u kterého fungoval i jako producent.

O seriálu Secret Invasion už bylo slyšet, a dokonce byl i oficiálně oznámen. Tentokrát dorazil i první teaser trailer, který si můžete pustit zde. Do seriálu se vrátí představitel Nicka Furyho, Samuel L. Jackson, a sekundovat mu bude i nově herečka z Her o trůny, Emilia Clarke. Seriál bude mít premiéru v příštím roce na Disney+.

Týmovka Thunderbolts, jako poslední projekt 5. fáze MCU, byla oznámena už na SDCC. Nyní jsme se dočkali i kompletního obsazení. Tým povede nástupkyně Black Widow, Yelena Belova (Florence Pugh). Sekundovat jí bude U.S. Agent (Wyatt Russell), Winter Soldier (Sebastion Stan), Taskmaster (Olga Kurylenko), Red Guardian (David Harbour) nebo Ghost (Hannah John-Kamen). Snímek by měl přijít do kin v létě 2024.

rsz_1305653498_744335513273561_1896374174917717024_n.jpg

Samozřejmě je toho více. Na panelu se hovořilo i o snímku Captain America: New World Order, seriálu Echo, který byl čerstvě dotočen a dočkat bychom se ho měli příští rok, stejně jako druhé sezóny seriálu Loki. Seriál Armor Wars je také stále v plánu a vrátí se zde i Don Cheadle v roli Jamese (Rhodeyho) Rhodese. Bohužel datum premiéry nebylo prozatím stanoveno.

Detailněji Vás budeme o představených novinkách informovat na tomto webu v průběhu příštího týdne. Které z oznámení z letošního D23 Expo ale potěšilo nejvíc vás?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama