Jaké nové postavy můžeme čekat po Avengers 4?

Jaké nové postavy můžeme čekat po Avengers 4?

Jaké nové postavy můžeme čekat po Avengers 4?

30. květen 2018 Nevka Filmy 0 5416

Jak už řekl sám Kevin Feige, po završení jedné etapy MCU přijde etapa nová. S dalšími fázemi tak musíme počítat i s novými hrdiny. Které „vesmírné" postavy tak možná v blízké době poznáme?

Jaké nové postavy můžeme čekat po Avengers 4?
Jak už řekl sám Kevin Feige, po završení jedné etapy MCU přijde etapa nová. Zatím máme potvrzeného pouze „přízemního“ Spideyho (plánovaného v červenci hned po Avengers 4) a Black Widow, jejíž sólovka se pomalu dává do pohybu. Kromě těchto dvou filmů se dá také čekat Ant-Man, Black Panther, Captain Marvel a Doctor Strange, kteří ještě pokračování odklepnuto nemají. Tady bude záležet hlavně na tom, jak budou vyřešeny události Infinity War.

Co už je ale nadmíru jasné je to, že většina filmů se bude odehrávat ve vesmíru. Tímto směrem nás mají údajně poslat i noví Strážci Galaxie Vol. 3, kteří mají výrazně ovlivnit vývoj událostí v celém Marvel Cinematic Universe.

Z několika náznaků už si tak můžeme udělat obrázek o tom, se kterými novými hrdiny se asi potkáme (článek nepojednává o postavách, které jsme už potkali třeba ve formě camea – Howard the Duck, Stakar a další).

Naprosto jistou postavou je Adam Warlock, který byl prvně „představen“ ve druhých Strážcích. Režisér James Gunn navíc několikrát potvrdil, že se s touto postavou v dalším pokračování s jistotou setkáme. Zároveň však vyloučil možnost, že by k tomu mohlo dojít už během Avengers 4. Scénaristé si sice s touto myšlenkou dost dlouho pohrávali, ale nakonec usoudili, že pro postavu by nebylo dost prostoru, a tak tato linka (spolu s částmi Thanosova originu, který nakonec vyjde ve formě novely) nakonec skončila v hlubinách vesmíru. Útěchou tak zůstává, že Adam dostane zřejmě mnohem propracovanější a sofistikovanější osobní profil, než by tomu bylo v případě nedávné monumentální týmovky.


Dále se dostáváme k nepotvrzené myšlence studia, že by reálně mohla ožít i adaptace komiksových The Eternals, o kterých jsme vás informovali už dříve. Jedná se o modifikovanou superhrdinskou skupinu, která byla vytvořena díky genetickým experimentům na primitivních lidech. Jedná se zatím o pouhou spekulaci.

Nyní ale přejdeme na trochu zajímavější pole, protože samotný vývoj Infinity War prakticky otevřel dveře do MCU jedné z významných a oblíbených postav Marvelu. Vyplenění a zdecimování Xandaru, které na začátku filmu potvrdil Thor, totiž prakticky koresponduje se vznikem Novy. Nemyslím teď samotnou Nova Corps, ani Nova Prime, ale mluvím o postavě, kterou se stal pozemský muž/mladík jménem Richard Rider. Ten své schopnosti získal od Rhomanna Deye, který byl posledním přeživším členem Nova Corps. Těsně před svou smrtí vybral právě Richarda, jenž ho měl nahradit (ze září 1976).

Moc hrdinovi poskytuje jeho oblek, který mu propůjčuje například nadlidskou sílu, rychlost, odolnost a schopnost létat. Richard je navíc postavou, která svou pravou totožnost dlouhou dobu pečlivě chrání. Když to vezmeme kolem a kolem, rozhodně jde o nováčka, který by se do filmového universa perfektně hodil.

Pokud by navíc měl Feige zájem o mladší alternaci tohoto hrdiny, mohl by celkem bez problému sáhnout po Samu Alexandrovi, který je oblíbený hlavně mezi fanoušky seriálu Ultimate Spider-Man. Ten získal schopnosti a oblek Nova Corps od otce, který mu o svém životě v této „společnosti“ nesčetněkrát vyprávěl a jednoho dne za záhadných okolností zmizel.


Je tedy rozhodně mnoho postav, na které se můžeme těšit. Navíc balíček, který snad od Foxu k Disney/Marvelu opravdu dorazí, obsahuje mnoho vesmírných „úlovků“, ze kterých by byla radost vybírat.

Napadá vás některá další postava, kterou byste rádi na plátně viděli?
Podělte se o ni v komentářích!
Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 5 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.