Jak jsme představili Multiversum dřív, než MCU

Jak jsme představili Multiversum dřív, než MCU

Ostatní
Jak jsme představili Multiversum dřív, než MCU

Naše redakce samozřejmě nesleduje pouze dění spojené s Marvelem. Taky to není jediný vydavatel, který existuje. Naštěstí.

531 0
21. květen 2020, napsal Svět Marvel

Možná jste to již zaregistrovali, ale nevadí, opakování je přeci matka moudrosti. Jednoduše to lze shrnouti takto.

Nemáme rádi víc Marvel, nebo DC, nebo kohokoliv jiného. Pro nás jsou důležité především kvalitní komiksy, které stojí především za ten čas, který jim věnujeme. Ať je stvoří, kdo chce. A protože vám chceme přinášet nové informace, kritiku i zábavu z celého spektra, přišel čas rozšířit pole působnosti.

Tak se zrodil Svět DC. Jak bude fungovat? Ze začátku bude SDC fungovat ,,pouze“ na Youtube, Facebooku a Instagramu, kde bude aktivita probíhat stejně, jako na našich marveláckých sítích. Tedy příval memes, souhrn krátkých novinek a zajímavostí a dalších drobných postřehů z komiksového prostředí, rozhovory, zajímavé spolupráce, popř. lekce cizího jazyka. Až na to jednoho dne budeme mít vše potřebné, vznikne i samostatný prostor na webu, kde najdete články, info o postavách, recenze…a zkrátka všechno, na co jste na našem webu zvyklí. O tom ale ve chvíli, kdy to bude aktuální.

Navštivte i naši druhou ,,základnu“ a v případě, že se vám naše práce obecně líbí, podpořte nás i tam odběrem, sledováním a snad i doporučením. Veškeré odkazy máte pohromadě zde:

FACEBOOK – YOUTUBE – INSTAGRAM

Díky a podporujte komiksy, ne jednotlivé značky. :)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz