Jackman chce v Deadpoolovi 3 ukázat ocelové svaly

Jackman chce v Deadpoolovi 3 ukázat ocelové svaly

Herci
Jackman chce v Deadpoolovi 3 ukázat ocelové svaly

Jak již delší dobu víme, Hugh Jackman si v rámci třetího Deadpoola střihne opět roli Wolverina. V současnosti prý nabírá formu, aby mohl před kamerou ukázat superhrdinské sva­ly…

207 0
22. leden 2023, napsal Nox

Mít superhrdinskou postavu není jednoduché. Nejenom, že jsou na herce kladeny nároky od studia, ale samotní herci se snaží ukázat v co nejlepším světle, aby nezklamali fanoušky. Wolverina v podání Hugha Jackmana si jistě všichni pamatujeme, nejenom díky jeho hereckému výkonu, ale také skrze jeho polosvlečené scény.

Jackman byl vždy známý svou neuvěřitelnou fyzickou kondicí, která je reprezentována zejména v X-Men filmech. Právě role Wolverina jej nutila k tomu, aby na své postavě dřel usilovněji. Era X-Manů je ale už nějaký ten pátek mimo provoz (alespoň, co se úspěšnosti týče) a stejně tak i Wolverine, který se naposledy ukázal v roce 2017 ve filmu Logan: Wolverine.

Před svým debutem v MCU jako Wolverine ve třetím Deadpoolovi tak Jackman naznačil, že ztvárňovaný hrdina bude mnohem „namakanější“, než kdy dříve. Během rozhovoru pro The Late Show se Stephenem Colbertem se Jackman podělil o svůj pohled na to, jak „velký“ bude ve svém příštím Marvel filmu. Colbert totiž okomentoval Jackmanovu současnou postavu. Konkrétně řekl, že po posledním snímku s Wolverinem Hugh opět získal normální (nebo alespoň lidskou) figuru, ale nyní to vypadá, že se zase proměňuje. Na otázku, jestli jde do objemu Hugh řekl:

" Samozřejmě. Je to přece Wolverine. Budu větší a namakanější než kdy jindy."

Zvěsti z MCU potvrzují, že na své superhrdinské formě začal pracovat také herec Ryan Reynolds (Deadpool). Deadpool 3 bude mít premiéru v kinech 8. listopadu 2024. Na konci roku 2022 Ryan Reynolds potvrdil, že produkce začne těsně před letošním létem, přičemž natáčení pravděpodobně potrvá do konce roku. To by mělo dát Jackmanovi i Reynoldsovi dostatek času, aby dosáhli dané úrovně fyzické zdatnosti.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama