Spider-Man: No Way Home: Nedávný rozhovor nastínil návrat J. K. Simmonse

Spider-Man: No Way Home: Nedávný rozhovor nastínil návrat J. K. Simmonse

Filmy
159 0
6. duben 2021, napsal Strange

Nedávné vyjádření J. K. Simmonse nastínilo, jestli se herec vrátí do role Jamese Jonaha Jamesona ve třetím pokračování Spider-Mana.

Spider-Man: No Way Home: Nedávný rozhovor nastínil návrat J. K. Simmonse

Poté, co se vyšlo najevo, jaká je pravda o Beckovi, diváci opustili se zklamáním šanci multivesmíru. Potom se ale objevil J. K. Simmons v potitulkové scéně opět jako J. Jonah Jameson, kterého herec hrál v původní trilogii Spider-Mana s Tobeyem Maguirem.

Všechny spekulace o multivesmíru byly znásobeny s oznámením filmu Doctor Strange: Multiverse of Madness. K tomu ještě přidejte drby o návratu dvou předchozích Spider-Manů.

Zatímco crossover Tom Holland nepřímo popřel, fanoušci by měli očekávat, že znovu uvidí J. K. Simmonse v roli přísného šéfredaktora ve Spider-Man: No Way Home. V rozhovoru pro ComicBook J. K. Simmons řekl, že je docela jisté, že by se mohl znovu objevit ve světě Spider-Mana.

Dále je tu také možnost, že se Simmons objeví v jednom ze spin-offů Sony. Jako možnosti se nabízí Venom: Let There Be Carnage, který má vyjít v září, nebo Morbius, který je aktuálně plánován na leden 2022.

Chtěli byste J. K. Simmonse znovu vidět ve Spider-Manovi?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Strange
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO