Ironheart: Seriál získal scénáristku a byl oznámen i počet epizod

Ironheart: Seriál získal scénáristku a byl oznámen i počet epizod

Komiksy
Ironheart: Seriál získal scénáristku a byl oznámen i počet epizod

Připravovaný seriál s ženskou nástupkyní Iron Mana má konečně hlavní scénáristku. Zároveň byl odhalen i počet epizod, který seriál dostane.

5 / 5 6763 0
28. duben 2021, napsal Daniel Sláma

Vedle Moon Knighta, She-Hulk a dalších je Ironheart dalším seriálem spadajícím přímo pod Marvel Studios, který nám představí úplně novou postavu, jež zaujme své místo v MCU. V tomto případě se jedná o mladou Riri Williams, která si v 15 letech sama postavila oblek podobný Iron Manovi, a stala se superhrdinkou jménem Ironheart (doslovný překlad je Železné srdce, pozn. red.).

Riri si zahraje mladičká Dominique Thorne, víceméně neznámá herečka. Zatím se objevila pouze ve dvou snímcích (If Beale Street Could Talk a Judas and the Black Messiah) a v obou případech šlo o tak nenápadné role, že jste si jí pravděpodobně ani nevšimli. Marvel tedy získal do svých řad zcela novou a neokoukanou tvář, která může jen překvapit.

Za zmínku stojí i zajímavý způsob, jak studio tuto herečku vlastně naverbovalo. Neproběhl totiž žádný casting, jednoduše jí někdo zavolal a bylo to. V Marvelu prostě chtěli Dominique Thorne za každou cenu.

Scénáristka seriálu Snowpiercer na palubě

Server Variety včera oznámil, že se ke štábu přidává začínající scénáristka Chinaka Hodge. Na svém kontě má prozatím několik epizod ze seriálů Snowpiercer a Amazing Stories, které oba vycházely během loňského roku.

Ani jeden z těchto seriálů není žádným převratným dílem, na IMDB získaly hodnocení 6.9/10 a 6.2/10. Naštěstí se ale nejedná ani o žádné propadáky a stejně jako u hlavní herečky platí, že Chinaka Hodge může jen překvapit.

Stejný počet epizod jako pro Falcona a Winter Soldiera

Po oznámení, kdo bude hlavním scénáristou, přišel novinář Aaron Couch ze serveru The Hollywood Reporter s informací, že psaní scénáře začne přibližně za měsíc, kdy by se zároveň měla naplno rozjet i kompletní pre-produkce seriálu.

Zároveň také prozradil, že Ironheart dostane šest epizod, tedy stejné množství, jaké měl seriál s Falconem a Winter Soldierem.

Ironheart na českých pultech a datum premiéry

Přesné datum premiéry zatím není známo. Seriál by se však měl dostat na streamovací platformu Disney+ nejpozději ve druhé polovině roku 2022.

Pokud vás zajímá postava Ironheart o něco víc, tak vás možná potěší, že u nás nedávno vyšlo jedno z posledních čísel série Nejmocnější hrdinové Marvelu, které se zaměřilo právě na Riri Williams. Většina knihkupců má sice vyprodáno, ale u těch menších, případně v bazarech, tuto knihu ještě snad seženete. Držíme palce!

(Zdroje obrázků: comicbok.com, 826la.org, samacharcentral­.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama