Infinity War získal sedm nominací na Teen Choice Awards

Infinity War získal sedm nominací na Teen Choice Awards

Filmy
Infinity War získal sedm nominací na Teen Choice Awards

Nedávno jsme mohli Thanosovo lusknutí přidat na seznam dvoumiliardových filmů. A jelikož je film v kinech už nějaký ten pátek, je na čase i sbírat ceny. První trofejí by se mohlo stát ocenění Teen Choice Awards.

1140 0
18. červen 2018, napsal Zechy

Teen Choice Awards je každoroční americké ocenění, které vysílá stanice Fox od roku 1999. Oceňováni jsou lidé z hudby, filmu, televize, sportu a módy, a to diváky ve věku 13 – 19 let. Jistě, získat toto ocenění sice není jako vyzvednout si Oskara, i tak je to ale dobrý začátek, do kterého si letošní blockbuster získal celkem sedm nominací.

Samotný film získal nominaci v kategorii akčních filmů. Z řad herců si pak svou nominaci vysloužili Chris Evans (Kapitán Amerika), Robert Downey Jr. (Iron Man) a Tom Holland (Spider-Man). Za herečky pak Elizabeth Olsen (Scarlett Witch), Scarlett Johansson (Black Widow) a Zoe Saldana (Gamora).

Z řad Marvelu to ovšem nekončí, do souboje o cenu se v kategorii Sci-Fi filmů dostali Black Panther a Thor: Ragnarok. Black Panthera pak v kategorii herců a hereček zastupují Chadwick Boseman (T’Challa), Danai Gurira (Okoye), Letita Wright (Shuri) a Lupita Nyong’o (Nakia).

Za Thora pak samozřejmě Chris Hemsworth (Thor), Mark Ruffalo (Bruce Banner) a Tessa Thompson (Valkyrie).


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama