Herecké obsazení Thunderbolts komentuje svou účast

Herecké obsazení Thunderbolts komentuje svou účast

Herci
Herecké obsazení Thunderbolts komentuje svou účast

Poté, co bylo konečně potvrzeno, kdo se objeví v nadcházející týmovce Thunderbolts, se k projektu vyjadřují samotní herci.

639 0
14. září 2022, napsal Johnny

V rámci komiksů se poprvé Thunderbolts objevili v lednu 1997, a to v sešitu The Incredible Hulk #449. S touto marvelovskou obdobou Sebevražedného oddílu (Suicide Squad) jsou mimo jiné spjata jména jako třeba Baron Zemo, Green Goblin, Luke Cage, Red Hulk, Punisher… a spousta dalších.

MCU díky mnoha letem své existence nabízí celou hrstku postav, se kterými by bylo možné se setkat v rámci filmové adaptace. Pro zopakování byli jako členové týmu potvrzeni Red Guardian (David Harbour), Ghost (Hannah John-Kamen), Valentina Allegra de Fontaine (Julia Louis-Dreyfus), Bucky Barnes/Winter Soldier (Sebastian Stan), U.S. Agent (Wyatt Russell) a Yelena Belova (Florence Pugh).

Louis-Dreyfus v souvislosti se svou účastí zavtipkovala, že Kevin Feige ji přesvědčil hned v momentě, kdy vyřkl slovo „contessa“ (hraběnka, pozn. redakce). O její postavě toho dosud příliš nevíme, měla však již tu čest setkat se s U.S. Agentem i Yelenou Belovou.

Harbour se zase prý nemohl dočkat, až bude znovu moci obléknout Red Guardianův kostým. Nadšení vyjádřil i ohledně opětovného shledání se svou filmovou „dcerou“ Yelenou. Ta by podle všeho měla stanout v čele uskupení.

Russell se pak nechal slyšet, že v téhle partičce mu v podstatě připadla role „toho nejnudnějšího Avengera“. Představitel druhého supervojáka na palubě, Stan, je zase oproti ostatním faktický marvelovský veterán. Zajímá ho prý, jakou si pro Buckyho tvůrci nachystali budoucnost.

Při vhodném uchopení mají Thunderbolts rozhodně šanci stát se součástí toho nejlepšího, co Marvel dosud nabídl. Kromě toho, že antihrdinové jsou v současnosti docela v kurzu, mívají týmovky zpravidla oproti sólovým snímkům daleko větší tržby.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama