Herec z Cobra Kai předmětem spekulací o ztvárnění Novy

Herec z Cobra Kai předmětem spekulací o ztvárnění Novy

Herci
Herec z Cobra Kai předmětem spekulací o ztvárnění Novy

Na internetu se objevily zprávy, že Marvel našel představitele Novy.

147 0
24. říjen 2022, napsal Johnny

Nova Corps se poprvé vyskytly v komiksu v roce 1979, kdy tento intergalaktický bezpečnostní sbor debutoval v sešitu Fantastic Four #205. Stačily už ale proniknout i přímo do MCU. Konkrétně jsme se s touto jednotkou mohli setkat ve filmu Guardians of the Galaxy.

Mezi nejznámější příslušníky Nova Corps lze zřejmě zařadit Richarda Ridera a Sama Alexandera. Právě druhý zmíněný by měl pak podle jistých zvěstí dorazit do MCU v brzké době osobně. A v souvislosti s rolí se přitom mluvilo o jednom z protagonistů seriálu Cobra Kai.

Tím není nikdo jiný než Xolo Mariduena, který v poslední době vešel ve známost hlavně díky chystanému projektu Blue Beetle od konkurenčního DC. Na první pohled se tak samozřejmě zdá nepravděpodobné, že by se herec současně objevil ve dvou odlišných franšízách takového rozsahu.

Mariduenu se proto vydal vyzpovídat Brandon Davis, redaktor serveru ComicBook. A jak herec na otázku, jestli si zahraje Novu, reagoval?

„To už jsem zaslechl dříve. Podívejte, DC přišlo první s tím, že uděláme superhrdinu z latinské Ameriky. Takže oni vedou ten hovor a průběh.“

Tím se to zdá být celkem jasné. Kdo dřív přijde, ten dřív mele.

„Pokud má brzy vzniknout nějaký projekt s Novou, chtěl bych vidět, jestli tam jako Nova bude právě Sam Alexander. To by se mi líbilo. Dostat do toho více lidí. Uvidíme, co s tím udělají.“

Sam Alexander je poměrně mladou postavou. Debutoval v komiksu Marvel Point One #1, který vyšel v listopadu 2011. Tou dobou už existovalo dokonce i MCU. Alexander ovšem stačil učinit velký pokrok a stát se hvězdou vlastní série. Fanoušky by v hrané podobě určitě mohl bavit.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.



Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama