Hemsworth ohledně budoucnosti Thora

Hemsworth ohledně budoucnosti Thora

Herci
Hemsworth ohledně budoucnosti Thora

Dlouholetý představitel boha hromu má nyní obavy o svoje zdraví.

279 0
23. listopad 2022, napsal Excelsior

Chris Hemsworth nedávno podstoupil DNA testy a lékaři jej příliš nepotěšili. Z rozboru Chrisovi krve se zjistilo, že má genetické předpoklady pro to, aby se mu rozvinula Alzheimerova choroba.

Testován byl v rámci Disney + dokumentární série Limitless (Tělo nezná hranic). Původně měl dostat výsledky ,,na place před kamerou”, ale tvůrce projektu Darren Aronofsky mu to sdělil mezi čtyřma očima.

Nejčastější příznaky této formy demence jsou potíže s pamětí, komunikací a celková zmatenost. Hemsworth se tak snaží dělat vše pro to, aby se Alzheimerovi vyhnul. Základem prevence je samozřejmě zdravý životní styl. Což zahrnuje dostatek kvalitního spánku, vyváženou stravu, omezení alkoholu, cigaret či jiných návykových látek a nestresovat se.

Také si prý na nějaký čas dopřeje tzv. hereckou pauzu a obecně to ovlivní celý jeho život.

„Nechtěl jsem to přehnaně dramatizovat a udělat z toho nějaký druh empatie nebo čehokoliv jiného pro zábavu. Není to tak, že bych dostal výpověď.“

Vzhledem k faktu, že touto těžkou neurodegenerativní chorobou trpí i jeho dědeček, není divu, že se mohou symptomy projevit i u našeho hromovládce. Starší Hemsworth prý už jen těžko poznává svá vnoučata a své děti a často přepíná z angličtiny do holandštiny, jakožto své rodné řeči. Smrtelné onemocnění to však není a herec je rád, že o možném riziku ví a může tak předejít nepříjemnostem.

Hemsworthovy nejbližší projekty jsou Vyproštění 2 a spin-off Mad Maxe s názvem Furiosa. Jestli se plně zúčastní např. Avengers: Secret Wars je ve hvězdách.

(Zdroje: BBC News)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama