Helstrom představil trailer – Třída nebo bída?

Helstrom představil trailer – Třída nebo bída?

Seriály
165 0
26. září 2020, napsal Nevka

Ve stínu všemi očekávané WandaVision se na stanici Hulu připravuje i další seriál na motivy Marvelu. A není jim nikdo jiný než pekelník Helstrom, který jen pár dní po vydání traileru na WandaVision přichází s vlastní troškou do mlýna.

Helstrom představil trailer – Třída nebo bída?

Když už se v březnu zdálo, že jsou všechny naděje na letošní novinky ztraceny, Hulu zčistajasna oznámilo, že Helstrom je dotočený a brzy se dostane na televizní obrazovky. Několik málo fanoušků zajásalo, a zbytek z nich tato informace nejspíše úplně minula. A nejinak tomu je i s trailerem, který se bez velkých fanfár a oznámení objevil zhruba dva dny zpátky na YouTube.

Než vám krátce povíme, co si o traileru myslíme, necháme vás vytvořit si vlastní názor. Pokud jste už tuto ukázku viděli, můžete vesele pokračovat v textu, který se nachází hned pod videem.


Hned na první pohled je jasné, že se tvůrci inspirovali seriálovým Luciferem a filmovým Constantinem. A o to těžší roli bude Helstrom mít. Zatím se totiž zdá, že jeho představil Tom Austen nemá zdaleka takové charisma jako třeba zmíněný Lucifer v podání Toma Ellise. Což může být dost zásadní problém, vezmeme-li v potaz fakt, že většina seriálu bude stát na něm. Vedlejší postavy totiž vypadají značně genericky a ofina jeho sestry Any vás bude budit ze spaní ještě dlouho.

Ale buďme rádi za ofinu. To je totiž jeden z mála momentů, který působí opravdu děsivě. Atmosféra se totiž na první pohled může zdát dokonale temná (a na to u Marvelu nejsme zvyklí), ale pravdou je, že při bližším pohledu působí spíše uměle a vzbuzuje obavy, co z toho nakonec vypadne… A já osobně mám strach, že místo perfektních pekelných hrátek z Constantina se dočkáme spíše low-cost verze Ghost Ridera, na kterého většina fanoušků moc ráda nevzpomíná.

Ale nemá cenu Helstroma odsoudit jen na základě traileru. Sice nám zatím nic moc zajímavého neukázal, ale na druhou stranu už může jen překvapit.

Seriál dorazí na Hulu16. října a my tak budeme moct ohodnotit, jak moc se ukázky liší od výsledného produktu. Moc tomu nevěříme, ale šanci tomu určitě dáme!

Jaký názor máte na tento projekt vy? Líbí se vám nebo sdílíte spíše naše obavy? Nezapomeňte se s námi o to podělit v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nevka
Nevka
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO