Hawkeye měl prý v nepoužité scéně oživit významnou postavu

Hawkeye měl prý v nepoužité scéně oživit významnou postavu

Komiksy
Hawkeye měl prý v nepoužité scéně oživit významnou postavu

Na konci loňského roku jsme se dočkali seriálu Hawkeye, který se blíže zaměřil na jednoho ze zakládajících členů Avengers.

644 0
19. únor 2022, napsal Johnny

Zároveň se ale příběh vůbec netočil pouze kolem Clinta Bartona, jak zní civilní jméno této výše zmíněné postavy. Naopak se do popředí jako nováček dostala i Kate Bishop, kterou můžeme pod přízviskem Hawkeye znát taktéž. A svou premiéru zvládla na výbornou.

Její otec Derek Bishop, kterého ztvárnil Brian d’Arcy James, se v rámci flashbacku objevil pouze v jedné epizodě seriálu, než zahynul. Přitom se ale nyní zdá, že měl sehrát mnohem významnější roli. Údajně jsme se s ním měli setkat znovu v samém závěru, kdy by vyšlo najevo, že v roce 2012 nezemřel.

S touto zprávou přišel server Cosmic Circus, podle něhož scénáristé původně plánovali zásadní zvrat. Během něj by Derek zásadním způsobem zamíchal kartami mezi Kate, její matkou Eleanor a bossem newyorského podsvětí Kingpinem.

Navíc by takový vývoj situace mohl nastínit, jakým směrem se budou ubírat další kroky ústředních postav seriálu, respektive rovnou připravit půdu pro jeho další řadu. Nikde ovšem není psáno, že k této události v budoucnu ještě nemůže dojít. A proč ne třeba právě ve druhé sérii?

Křísení těch, kteří již byli považováni za mrtvé, není v MCU nic nového. Typickým příkladem budiž Winter Soldier, jenž si navíc prošel pozoruhodným vývojem. V podobném duchu by se mohl nést i Derekův příběh.

Co se množství postav týče, nabídl šestidílný Hawkeye rozhodně skvělou podívanou. Kromě již uvedených jmen zmiňme třeba Yelenu Belovu, Swordsmana nebo Echo. Ostatně nejde jen o množství a o to, jak jejich jména zní. I způsob zapojení do děje byl u jednotlivých zúčastněných proveden takřka excelentně.

Jak se k této teorii stavíte vy?

(Zdroje obrázků – insider.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.



Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama